2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń215 tys.
  • Odpowiedzi831
  • Ocen na +0
2 tys. ppt ?

Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety? (832)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

Napisał(a): gość -

bo ładne kobiety chcą kasy myślą sobie jestem fajna chcesz mnie mieć to sponsoring drogie kolacje wycieczki bla bla a brzydkie kobiety zrobią wszystko żeby mieć fajnego kolesia więc w łózku czynią cuda są najlepszymi dziwkami wiedzą że tylk wtaki sposób usidlą faceta i mają rację bo my chcemy się tylko ruchać i nikt nam takiej nie odbierze

Reklama

ladna89 Nie mogę pojąć dlaczego fajni i przystojni faceci, zazwyczaj mają, no że tak powiem niezbyt urodziwe partnerki? Czemu wybierają akurat te chociaż mogliby mieć każdą inną?
Może mężczyźni się nas boją i dlatego nie podrywają, a my przez to jesteśmy samotnymi singielkami...hmmm?

Panowie pomóżcie mi zrozumieć dlaczego wciąż jestem sama :( Czekam na wasze opinie w tej kwestii
Musisz włączyć przyciąganie

Reklama

Reklama

Przede wszystkim ładna dziewczyna myśli, że jest księżniczką i królową świata. Ok trochę tej księżniczkowatości nigdy nie zaszkodzi. Ale z tej księżniczkowatości wynika to, że dziewczyna myśli że w ogóle się nie musi starać, wszystko jej wolno, robi fochy o byle co...
Brzydsze dziewczyny po prostu takie nie są i dlatego na stały związek my mężczyźni wybieramy trochę brzydsze.

Druga sprawa - która mnie irytuje i jest to w zasadzie reguła - ładne dziewczyny są strasznie nieśmiałe i na odwrót. Abstrahując już od tego, że Polacy są jednym z najbardziej wstydliwych narodów na Świecie.

gość bo ładne kobiety chcą kasy myślą sobie jestem fajna chcesz mnie mieć to sponsoring drogie kolacje wycieczki bla bla a brzydkie kobiety zrobią wszystko żeby mieć fajnego kolesia więc w łózku czynią cuda są najlepszymi dziwkami wiedzą że tylk wtaki sposób usidlą faceta i mają rację bo my chcemy się tylko ruchać i nikt nam takiej nie odbierze
Zwierzaki!!! A my potrzebujemy uczucia, opiekuńczości, romantyzmu.....

Podejrzewam ze jesteś brzydka a sie pocieszasz zes samotna bo piekna. Współczuje. Zamiast wymyślać paranoiczne teorie tłumaczące Twoja samotność- skup sie na życiu w sensie dosłownym pamietAjac zasadę "każda potwora znajdzie amatora"
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • brzydkie kobiety
  • paskudne kobiety
  • dlaczego faceci biora brzydkie kobiety
  • czemu oniesmielam mezczyzn
  • dlaczego przystojni mężczyźni wybieraja brzydkie
  • forum mężczyzn o kobietach
  • dlaczego mężczyźni... brzydkie kobiety
  • przystojni faceci wola brzydkie dziewczyny
  • czy dziewczyny wola brzydszych chlopcow
  • dlaczego brzydcy chlopcy maja wiecej dziewczyn
  • interia dlaczego mężczyźni wybierają brzydsze kobiety
  • interia mężczyźni wolą brzydkie
  • czemu faceci wybieraja na zony brzydkie dziewczyny
  • co przystojni faceci widzą w brzydkibh kobietach
  • ddlaczego meżczyźni wolą te brzydkie
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?