Odpowiadasz na:
Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Nie mogę pojąć dlaczego fajni i przystojni faceci, zazwyczaj mają, no że tak powiem niezbyt urodziwe partnerki? Czemu wybierają akurat te chociaż mogliby mieć każdą inną? Może mężczyźni się nas boją i dlatego nie podrywają, a my przez to jesteśmy samotnymi singielkami...hmmm? Panowie pomóżcie mi zrozumieć dlaczego wciąż jestem sama :( Czekam na wasze opinie w tej kwestii

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

Napisał(a): ~hulk -

gość Nie rozumiem dlaczego większość osób zakłada, że ładne kobiety są puste i nie można z nimi pogadać na żaden temat. Tak jakby uroda przekreślała posiadanie aktrakcyjnej osobowości. Zakładanie, że kobiety "przeciętnej" urody mają często fajniejszy charakter od tych ładniejszych kobiet jest po prostu głupie.
jest po prostu prawdziwe

Napisał(a): ~hulk -

gość
ladna89 Nie mogę pojąć dlaczego fajni i przystojni faceci, zazwyczaj mają, no że tak powiem niezbyt urodziwe partnerki? Czemu wybierają akurat te chociaż mogliby mieć każdą inną?
Może mężczyźni się nas boją i dlatego nie podrywają, a my przez to jesteśmy samotnymi singielkami...hmmm?

Panowie pomóżcie mi zrozumieć dlaczego wciąż jestem sama :( Czekam na wasze opinie w tej kwestii
bo sa przeważnie wartościowsze...
te ladne w wieszkosci to polmozgi

Reklama

Napisał(a): Gość -

To dla spokoju ducha ......im brzydsza tym wieksza pewnosc ze nikt jej nie ruszy:)
Nie tylko jelenie maja rogi:)))

Napisał(a): ~tatategoświata -

Może poza urodą nie masz niczego innego do zaoferowania? - to tylko takie pytanie.
A ci faceci, o których mówisz, być może są zakochani, szczęśliwi i po prostu się z odpowiednimi dla nich kobietami dobrali?
Wyczuwam u ciebie krótkowzroczność, ale może się mylę.
W każdym razie powodzenia

Reklama