Odpowiadasz na:
Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Nie mogę pojąć dlaczego fajni i przystojni faceci, zazwyczaj mają, no że tak powiem niezbyt urodziwe partnerki? Czemu wybierają akurat te chociaż mogliby mieć każdą inną? Może mężczyźni się nas boją i dlatego nie podrywają, a my przez to jesteśmy samotnymi singielkami...hmmm? Panowie pomóżcie mi zrozumieć dlaczego wciąż jestem sama :( Czekam na wasze opinie w tej kwestii

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni wybierają brzydkie kobiety?

Napisał(a): ~Cotynato -

Tośka Mój chłopak szukał dziewczyny do której będzie się liczył w związku a nie będzie tylko bankomatem! Liczy się bo jest przy mnie zawsze podczas każdego badania pochwy i będzie podczas porodów! Nie mamy żadnych tajemnic między sobą ja czy chłopak ma Prawo zaglądać do komórki,laptopa czy na konto bankowe itd..! Nigdy nie idzie sam na imprezę z kolegami Brzeźnie czy ja z koleżankami ja idę z chłopakiem! Życie bez tajemnic miedzy sobą!
Tosiu jak leżysz u gina rozwarta na "helikopterze" to rzucałbym do niej pięciozłotówkami. Te pięciozłotówki które by spadły obok, byłyby twoje, jakbym po celował i choć jedna wpadłaby ci do środka, byłabyś całą noc moja, Co ty na to?

Napisał(a): Tośka -

Mój chłopak szukał dziewczyny do której będzie się liczył w związku a nie będzie tylko bankomatem! Liczy się bo jest przy mnie zawsze podczas każdego badania pochwy i będzie podczas porodów! Nie mamy żadnych tajemnic między sobą ja czy chłopak ma Prawo zaglądać do komórki,laptopa czy na konto bankowe itd..! Nigdy nie idzie sam na imprezę z kolegami Brzeźnie czy ja z koleżankami ja idę z chłopakiem! Życie bez tajemnic miedzy sobą!

Reklama

Napisał(a): KuszaSandra -

Hmm, obserwując otoczenie - mam wrażenie, że mężczyźni bardziej szukają kobiet, które są naturalne i wzbudzają zaufanie (tj. wcale nie są za zbyt mocnym makijażem, nie ubierają się zbyt wyzywająco itd). "Poziom ładności" nie ma tu nic do rzeczy :) Polecam ten e-book:https://www.s(...)ecosci/ bo prawdziwa kobiecość to nie są sztuczne usta i tona make-upu na twarzy. Wszystkiego dobrego - i paniom i panom ;) oby Wasze drugie połówki były idealne dla Was :)

Napisał(a): gość -

Stwierdzenie, że kobieta ladna jest glupia, mogłaby napisać tylko brzydka kobieta, która jest po prostu zakompleksiona i atakuje atrakcyjne kobiety, mowiac ze sa głupie, bo myśli, ze w ten sposób zlikwiduje konkurencje i poprwi swoja samoocene. Może lepiej pogodzic sie z faktem, ze nie wszystko bozia dała i popracowac nad pewnoscia siebie, ale nie kosztem atrakcyjnej kobiety, bo tylko utwierdza sie w przekonaniu, ze to wlasnie te brzydkie sa glupsze, a do tego wredne.

Reklama