54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +0
54 ppt ?

Dlaczego mężczyźni wybierają młodsze? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego mężczyźni wybierają młodsze?

Napisał(a): Gość -

Bo nie rozumiem tej sytuacji. Mój 38 letni brat związał się właśnie z 23 latką. Dwa lata temu się rozwiódł, rok szalał za kobietami i wyszalał... Dziewczynkę... Co taka dziewczynka ma w głowie w porównaniu do niego? Co może wiedzieć o życiu? Jaką partnerką być dla niego? Już nie wspomnę o tym że jeszcze studentka na utrzymaniu rodziców (albo już jego).
Proszę o poważne odpowiedzi
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Dlaczego mężczyźni wybierają młodsze?

Napisał(a): gość -

gość A ja mam 19 latek i co ja mam robić z 19 latkiem, bawić się klockami, dlatego związałam się 38 latkiem i mam doznania jak w raju i z nim wiąże przyszłość !
Dziewczyno, a pomyślałaś, że za lat dziesięć on będzie stary prykiem, a Ty w kwiecie wieku?
A poza tym tak duża różnica wieku wróży wczesne wdowieństwo i osierocenie ewentualnego dziecka. Wiadomo, że różnie w życiu bywa, ale biologii nie szukasz.
Dziewiętnaście lat różnicy, to całe pokolenie, a takie związki jak dla mnie, trącą pedofilią.

Napisał(a): Amazonka87654321 -

tyrystor1 Nie masz swojego życia ? To co się wtrącasz do brata , tobie brat wybiera facetów ?! Hej )
jestes agresywny...to raz....dwa..gdyby takiego wyboru dokonala twoja corka tez bys tak napisal? ipowiedzial sam sobie zajmij sie soba bo tak na prawde masz wiele do zrobienia...i tu i tu wiezy rodzinne wiec sie siostra martwi.....a prawda jest taka ze ludzie powinni sie starzec jednakowo zeby oznaki uplywu czasu byly jak najmniej dla nich widoczne...nie ublizajac nikomu ale co za pare lat zobaczy u niego dziewczyna? i czy zechce to w ogole dotknac?? niestety takie sa skutki starzenia..widok ani nie do ogladania w nocy ani w dzien....z czasem on stanie sie jej ojcem,bedzie prawil moraly..to on zacznie gorzej znosic cala te sytuacje i dziewczyna znajdzie kogos mlodszego...taki zwiaze kto zadna gwarancja choc znam taki przypadek z podwojna roznica wieku i milosc przetrwala az do zgonu partnera a mloda wdowa juz nia nie jest i jest szczesliwa..twoje wypowiedzi sa czesto szblonowe..

Napisał(a): rudii -

meczy Cie to,ze brat zwiazal sie z duzo mlodsza kobieta.wnioskuje,ze Twoje informacje na tym sie koncza.byc moze, to jest "kryzys wieku sredniego" jak juz tu ktos sugerowal.a byc moze zbyt wczesnie oceniasz obecna partnerke brata.nie mowie,ze czesto,ale czasem wiek nie swiadczy o wiedzy zyciowej.czasem taki 19-letni dzieciak wie wiecej o zyciu niz dojrzaly dorosly czlowiek.a moze bratu chodzi tylko o sex?uklad sponsoringu?tu na forum nikt i nie odpowie w tej konkretnej sytuacji.to co tu przeczytasz to sa tylko sugestie.jedyne co mozesz zrobic to poznac ewentualna kandydatke na szwagierke.wtedy sama zweryfikujesz co brata "kreci" w tej mlodej dziewczynie.mozesz tez podpytac brata,co byloby najrozsadniejsze.jak by sytuacja nie wygladala,nie masz prawa sie w to mieszac,to zycie Twojego brata nie Twoje.Ty jedyne co mozesz,to tylko obserwowac i dac do zrozumienia,ze cokolwiek by sie nie stalo,zawsze moze na Ciebie liczyc.dziewczyny,kochac nie musisz:)

Napisał(a): gość -

Czysta biologia! Wszyscy faceci oglądają się za takimi, które są płodne i mogą mieć dzieci. A ten się z taką ożenił. Bo co mu przyjdzie po prawie 40 letniej kobiecie - ile dzieci mu urodzi? A sens i trwałość związku nadają części wspólne, np dzieci. A co ma biologia z rozsądkiem..... niewiele. Zresztą młoda też dobrze wybrała, gość nie dość że da jej potomstwo, to jeszcze jest ustatkowany i prawdopodobnie w miarę finansowo ustawiony. Pewnie jeszcze - co ważne dla kobiet - dzieli się swoim majątkiem, czyli jej dzieci będą miały dobrze. Jesteśmy po prostu zwierzętami w zakresie prokreacji.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wybierają młodsze?