54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +0
54 ppt ?

Dlaczego mężczyźni wybierają młodsze? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego mężczyźni wybierają młodsze?

Napisał(a): gość -

mlodosc jest zawsze atrakcyjna, obojetnie, w ktora strone. brat pewnie chce sobie lat odjac, partnerka w jego wieku lub zblizonym mu o nim przypomina, a mloda odejmuje, wiec proste mysle. piszecie tu o doswiadczeniu, rozumie itd, w tym przypadku nie tego bym sie doszukiwal, rzecz wyglada o wiele prosciej.
INTERIA.PL

Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

Reklama

Reklama

Reklama

To nieprawda,tak to się tylko utarło,to czy dana kobieta ma w sobie to coś jest niezależne od wieku,oczywiście,że nie chodzi o starą babcię po 70 tce.Dam przykład -osobiście znam parę w której on jest młodszy o 15 lat a świata nie widzi za nią,jest piękna,dobra i wprost emanuje seksapilem,są ze sobą od piętnastu lat i to on zarabia grube pieniądze a ona pracuje naukowo.Więc to nieprawda ,że wolą młodsze.Ja mam męża starszego o 10 lat i nie wiem ,czy mnie tak ubóstwia,jak nasz znajomy ,który jest od swej kobiety młodszy.

gość
gość A ja mam 19 latek i co ja mam robić z 19 latkiem, bawić się klockami, dlatego związałam się 38 latkiem i mam doznania jak w raju i z nim wiąże przyszłość !
Dziewczyno, a pomyślałaś, że za lat dziesięć on będzie stary prykiem, a Ty w kwiecie wieku?
A poza tym tak duża różnica wieku wróży wczesne wdowieństwo i osierocenie ewentualnego dziecka. Wiadomo, że różnie w życiu bywa, ale biologii nie szukasz.
Dziewiętnaście lat różnicy, to całe pokolenie, a takie związki jak dla mnie, trącą pedofilią.
Dwoje dorosłych ludzi o czym ty mówisz ? Faktycznie dopóki ja też miałam równolatka, to czułam się jak mama z dzieckiem. prawie wiaderko i do piaskownicy, jak związałam się ze starszym odżyłam, a seks bajka.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni wybierają młodsze?