Odpowiadasz na:
Dlaczego mężczyźni wybierają młodsze?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Bo nie rozumiem tej sytuacji. Mój 38 letni brat związał się właśnie z 23 latką. Dwa lata temu się rozwiódł, rok szalał za kobietami i wyszalał... Dziewczynkę... Co taka dziewczynka ma w głowie w porównaniu do niego? Co może wiedzieć o życiu? Jaką partnerką być dla niego? Już nie wspomnę o tym że jeszcze studentka na utrzymaniu rodziców (albo już jego). Proszę o poważne odpowiedzi

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni wybierają młodsze?

Napisał(a): gość -

gość
gość A ja mam 19 latek i co ja mam robić z 19 latkiem, bawić się klockami, dlatego związałam się 38 latkiem i mam doznania jak w raju i z nim wiąże przyszłość !
Dziewczyno, a pomyślałaś, że za lat dziesięć on będzie stary prykiem, a Ty w kwiecie wieku?
A poza tym tak duża różnica wieku wróży wczesne wdowieństwo i osierocenie ewentualnego dziecka. Wiadomo, że różnie w życiu bywa, ale biologii nie szukasz.
Dziewiętnaście lat różnicy, to całe pokolenie, a takie związki jak dla mnie, trącą pedofilią.
Dwoje dorosłych ludzi o czym ty mówisz ? Faktycznie dopóki ja też miałam równolatka, to czułam się jak mama z dzieckiem. prawie wiaderko i do piaskownicy, jak związałam się ze starszym odżyłam, a seks bajka.

A ja rozstałem się z żoną wziąłem sobie 23 latkę, bo myślałem, że to będzie TO, ale po roku pogoniłem staruchę i teraz szukam młodszej.

Reklama

To nieprawda,tak to się tylko utarło,to czy dana kobieta ma w sobie to coś jest niezależne od wieku,oczywiście,że nie chodzi o starą babcię po 70 tce.Dam przykład -osobiście znam parę w której on jest młodszy o 15 lat a świata nie widzi za nią,jest piękna,dobra i wprost emanuje seksapilem,są ze sobą od piętnastu lat i to on zarabia grube pieniądze a ona pracuje naukowo.Więc to nieprawda ,że wolą młodsze.Ja mam męża starszego o 10 lat i nie wiem ,czy mnie tak ubóstwia,jak nasz znajomy ,który jest od swej kobiety młodszy.

Wolą młodze bo są atrakcyjniejsze od starszych już wiesz?

Reklama