122
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +11
122 ppt ?

Dlaczego mężczyźni zdradzają, nawet jak kochają? (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego mężczyźni zdradzają, nawet jak kochają?

Napisał(a): Gość -

Dla mnie jest to paradoksalne, ale taka sytuacja dotyczy mojej przyjaciółki. Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak jest? Czemu mężczyźni zdradzają, nawet jak kochają?

A sytuacja mojej koleżanki wygląda tak, że dwa lata po ślubie zdradził ją mąż(mieli wtedy pół roczne dziecko). Zrobił to po wieczorze kawalerskim swojego kumpla, z dziewczyną, którą poznał na imprezie. Wytłumaczył to chwilową słabością i oczywiście upojeniem alkoholowym. Moja przyjaciółka mu wybaczyła, teraz to wzorowy ojciec i mąż. Wydaje się, że naprawdę ją kocha... Dlaczego więc to zrobił? Nie potrafię zrozumieć...
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dlaczego mężczyźni zdradzają, nawet jak kochają?

Napisał(a): gość -

Nie wiem ,może mają taką sorry za wyrażenie ,kurewską naturę.Gdyby miał jakieś zasady to nie puszczał by się.Oczywiście,że zdarza się,że ludzie się nie dobiora i on czy ona szukają jakiejś rekompensaty poza związkiem.Ale jak jest harmonia i miłość to normalny człowiek tego nie robi.Nic nie poradzimy,zresztą teraz ciągle w medizch i nie tylko pokazuje się wszechobecną rozwiązłość.Nie dalej jak wczoraj przeczytałam wywiad z aktorką Perepeczko o której miałam dobre zdanie,ale ona własnie twierdzi ,że miłość i seks można oddzielić a ma 72 lata,no to czego żądać od młodych?

Reklama

Napisał(a): Tris -

Mogła to być faktycznie ,,chwilowa słabość", emocje i alkohol swoje zrobiły :P , teraz stara się, bo naprawdę ją zapewne kocha i chce odzyskać jej zaufanie, dlatego teraz jest to wzorowy ojciec i mąż, bo zaangażował się ,,podwójnie" :)

Reklama

holymoly ...teraz to wzorowy ojciec i mąż. Wydaje się, że naprawdę ją kocha... Dlaczego więc to zrobił? Nie potrafię zrozumieć...
Połowa z nas jest dziełem "imprez alkoholowych", taka prawda, koniec.

holymoly Dla mnie jest to paradoksalne, ale taka sytuacja dotyczy mojej przyjaciółki. Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak jest? Czemu mężczyźni zdradzają, nawet jak kochają?

A sytuacja mojej koleżanki wygląda tak, że dwa lata po ślubie zdradził ją mąż(mieli wtedy pół roczne dziecko). Zrobił to po wieczorze kawalerskim swojego kumpla, z dziewczyną, którą poznał na imprezie. Wytłumaczył to chwilową słabością i oczywiście upojeniem alkoholowym. Moja przyjaciółka mu wybaczyła, teraz to wzorowy ojciec i mąż. Wydaje się, że naprawdę ją kocha... Dlaczego więc to zrobił? Nie potrafię zrozumieć...
chwilowa slabosc u mezczyzn trwa cale zycie znam to

gość Zawsze zdradzane są te które "nie rozumieją". Więc Wam zdradzonym tłumaczę, jeżeli myślicie, że raz kiedyś po bożemu wystarczy facetowi, to będziecie zdradzone.
no to należę do tych co"nie rozumieja" i nie byłam zdradzona:)...ale sama też nie zdradziłam:)

chwila słabosci... alkohol... to nie jest wytlumaczenie.. skoro koles po alkoholu nie potrafi sie kontrolowac i panowac nad soba to niech nie pije.. i problem z glowy... a gdy sie kogos kocha to sie robi wszystko tak by byl szczesliwy i nie krzywidzi sie go.. a tekst bo to facet to nie tekst bo sa kobiety ktore zdradzaja.. poprostu czegos mu brakowala jakis wrazen adrenaliny
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni zdradzają, nawet jak kochają?