269
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +5
269 ppt ?

Dlaczego mężczyźni zostawiają kobiety? (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego mężczyźni zostawiają kobiety?

Napisał(a): Gość -

Są różne powody zakończenia związków damsko-męskich. Z jakich powodów najczęściej mężczyźni odchodzą od kobiet? W jakich sytuacjach, pod wpływem czego mężczyźni podejmują decyzję o rozstaniu? Na no mężczyźni są bardziej wyczuleni?
INTERIA.PL

Re: Dlaczego mężczyźni zostawiają kobiety?

Napisał(a): gość -

0becny

Może coś jeszcze później dopiszę ale na razie nic równie mądrego jak powyższe teksty do głowy mi nie przychodzi ;o)))
I nie denerwujcie się laski przypadkiem bo ja tylko na pytanie odpowiadam ;o)))
Oj widzę że posiadacz rydwanu zaprzężonego setki koni mechanicznych
nic ostatnio nie puknął i nie jadł.
Jest " na głodzie" i nie w humorze!

0becny
gość Oj widzę że posiadacz rydwanu zaprzężonego setki koni mechanicznych
nic ostatnio nie puknął i nie jadł.
Jest " na głodzie" i nie w humorze!
Humor dopisywał mi będzie dopiero wtedy jak mój rydwan w setki lasek zaprzęgę ;o)))
A z pukaniem to rzeczywiście ostatnio cienko :o/ Już ze siedem lat kompletna posucha ;o))) Co jest że mnie te laski nie chcą???!!! :o/
7 lat powiadasz ;)
No tak, sprzęt niejeżdżony rdzewiej, chyba to wiesz.

To może być ten problem, że laski omijają szerokim łukiem okolice Twej...lodówki.
Czas na remoncik i do....(rumieniec)

Reklama

Z tą figurą napisałem po prostu prawdę. Zrobiłem to czego inni ze względu na strach przed utratą ustalonego na forum wizerunku zrobić nie zechcą ;o)

Ogarniania domu nie było przynajmniej w przypadku mojego pasożyta więc nie było czego doceniać.
Prawdą jest również, że Wy mężczyźni też tracicie wiele z młodzieńczego uroku:}
A jakoś Was nie zostawiamy z tego powodu. Nawet wymówek nie robimy, że brzuszek piwny zamienia się w bar:}
Twojego pasożyta?
Oj.

Reklama

marzenie1980 Ależ Obecny jesteś okrutny...:)
A z tą figurą po porodzie to już przeszedłeś samego siebie:} O ile jest to możliwe.
A czy karmienie dzieci i ogarnianie również Twojego domu nie zasługuje na docenienie?
Ależ nie okrutny, tylko chłopak jest szczery ;P
Z tym ogarnianiem też różnie bywa, czasem "spełniona" kobieta nie chce ogarnąć siebie, nie wspominając o domu :)
Wolałabyś kadzenie pod publiczkę, jacy to mężczyźni są źli z natury ?;P

Oczywiście że jest to prawdą ale CAŁA prawda wygląda tak że jedne zostawiają z tego powodu a inne nie zostawiają i dokładnie to samo jest z nami ;o)))

Mojego BYŁEGO pasożyta bo kiedy brakło mi cierpliwości to wymiotłem go tyle że nie przydepnąłem wcześniej więc wymiatałem niestety żywego ;o)))
Oka, zgadzamy się chyba:}
Ale mówienie o kimś, przy kim się kiedyś zasypiało, z kim się kochało i dzieliło dobre chwile (bo przecież musiały takie być) pasożyt nieco mnie zniesmacza.
No ale Twoja sprawa:)

Reklama

Ależ nie okrutny, tylko chłopak jest szczery ;P
Z tym ogarnianiem też różnie bywa, czasem "spełniona" kobieta nie chce ogarnąć siebie, nie wspominając o domu :)
Wolałabyś kadzenie pod publiczkę, jacy to mężczyźni są źli z natury ?;P
Macie problem Panowie, bo My wiemy że jesteście źli:} I tu kadzić nie trzeba:}Ale co z tego - i tak Was kochamy:)
Co do ogarniania - chyba razem to powinniśmy robić? A ilu z Was wracając po pracy do domu zakasuje rękawy i myje gary, bawi się z dziećmi, kąpie je, czyta na dobranoc, kładzie do łóżeczka a potem z dziką ochotą rzuca się na żonę?

No to chyba jasne jest dlaczego tacy faceci jak Obecny są sami i nie pukają przez 7 lat :)))
Rozumiem, że jak kobieta się starzeje = zmienia się jej wygląd to też trzeba się rozwieść ? Bo panów to oczywiście czas się nie ima...
Co za płytkie myślenie - niezmienny wygląd i stale dostępny seks. Wychodzi na to że idealna partnerka to lalka z seks shopu.

marzenie1980
Macie problem Panowie, bo My wiemy że jesteście źli:} I tu kadzić nie trzeba:}Ale co z tego - i tak Was kochamy:)
Co do ogarniania - chyba razem to powinniśmy robić? A ilu z Was wracając po pracy do domu zakasuje rękawy i myje gary, bawi się z dziećmi, kąpie je, czyta na dobranoc, kładzie do łóżeczka a potem z dziką ochotą rzuca się na żonę?
Wbrew obiegowej opinii szerzonej przez grupę określoną tu jako "pasożyty" bardzo wielu :)
Oczywiście jeśli ta ogarnięta inaczej nie siedzi całymi dniami przed telewizorem w ramach zajmowania się dzieckiem, w domu jest brud i smród, a utrzymanie rodziny to tradycyjny obowiązek samca ;P

Ciekaw jestem co ty na to jak ja powiem że to wszystko robiłem ;o) Prałem nawet pieluchy!!! Sprzątałem!!! Często nie było obiadu bo szedł w całości do kosza gdyż pasożyt gotować nie umiał w ogóle i dopiero się uczył więc zadowalałem się żarciem na sucho i pocieszałem darmozjada NIE MARTW SIĘ NAUCZYSZ SIĘ WSZYSTKIEGO A DO TEGO CZASU Z GŁODU NIE UMRZEMY.
Co ja na to?
Widać jesteś(byłeś)jednym z nielicznych. Osobiście nie znam takich, którzy długo to wytrzymali. Więc kobiety ciągną ten wózek i nawet się nie skarżą. A potem słyszą, że trzeba je na nowszy model wymienić.
Trafiła Ci się zła kobieta a Ty od razu skreśliłeś wszystkie.
No i przecież w końcu z głodu nie umarłeś:}}

0becny
gość Wychodzi na to że idealna partnerka to lalka z seks shopu.
Lalki są brzydkie i nie sprzątają nie gotują a w łóżku są drętwe ;o))) Miałem już kilkanaście i ze wszystkimi się rozwiodłem ;o)))
Zapomniałeś dodać że zalatują paloną oponą, a jako kierowca masz na to uczulenie ;P

0becny
gość Wychodzi na to że idealna partnerka to lalka z seks shopu.
Lalki są brzydkie i nie sprzątają nie gotują a w łóżku są drętwe ;o))) Miałem już kilkanaście i ze wszystkimi się rozwiodłem ;o)))
Ale za to spełniają dwa najważniejsze kryteria - nie zmienia im się wygląd i nigdy nie odmawiają seksu. A gotować i sprzątać przecież umiesz sam. Ewentualnie możesz zatrudnić gosposię. Jesteś dorosły, wsparcia emocjonalnego nie potrzebujesz to po co ci żywa kobieta?

Wbrew obiegowej opinii szerzonej przez grupę określoną tu jako "pasożyty" bardzo wielu :)
Oczywiście jeśli ta ogarnięta inaczej nie siedzi całymi dniami przed telewizorem w ramach zajmowania się dzieckiem, w domu jest brud i smród, a utrzymanie rodziny to tradycyjny obowiązek samca ;P
No i co ja mam Ci na to powiedzieć?
Ciśnie mi się na usta "widziały gały co brały".
Trzeba było szukać dobrych kobiet a nie wampirów emocjonalnych i nieudacznic, pięknie wyglądających jedynie na zewnątrz.

Wiem, że to uproszczenie. Ale metamorfoza z "cudu" w "pasożyta" nie mieści mi się w głowie. A poza tym, związek moim zdaniem zakłada dopasowywanie się ludzi do siebie, określanie pragnień i oczekiwań, rozmowy o tym jak powinno między nami być, co we wspólnym życiu się nie podoba. Powinniśmy iść w tym samym kierunku. Co się stało po drodze, że kierunki stały się przeciwstawne?

eeehhhhh
kiedyś się mówiło że żonę trzeba trzymać krótko!
to znaczy rok najwyżej dwa
phiiiii :)
nadejszły czasy kiedy to nie faceci zabijają się o laski
nadejszły czasy kiedy to laski zabijają sie o facetów
i dobrze w końcu równo uprawnienie zaczyna być wcielane ;)
teraz laski popisują się i rywalizują w walce o samca hehe
prześcigają się a facetom w to graj haha
i jak tu się dziwić że facet albo siedzi całe dnie przed kompem grając w gierki albo idzie na dysko wrzasko i w kiblu zalicza panienki jak postacie z gierek :D
a laski się cieszą że odbiły faceta koleżance nie ma juz konieczności siedzenia u boku jednej kobiety przez całe życie bo i po co ?
zresztą kobiety częściej zawsze podejmowały decyzje o odejściu z powodu wrodzonego wiecznego niezadowolenia
noooooooo...........
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kiedy mczyzna zostawia kobiet
  • dlaczego facet zostawia kobiete
Do góry strony: Dlaczego mężczyźni zostawiają kobiety?