46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń999
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +0
46 ppt ?

Dlaczego moderatorem forum jest osoba niestabilna psychicznie? (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego moderatorem forum jest osoba niestabilna psychicznie?

Napisał(a): Gość -

Coraz bardziej zdumiewa mnie postawa zarządu Interii.

Spośród wielu w miarę normalnych wybrali tego najmniej rozpustnego?

Forumowy Góral z Ełku zamienił się w bicz boży, czując ze sobą moc pańskiej radosnej żałości rozdziela razy zgodnie z kaprysami co czyni go równym Bogom.

Bogiwe karzą surowo niewiernych oraz swych wyznawców, gorzej z nagradzaniem.
INTERIA.PL

Re: Dlaczego moderatorem forum jest osoba niestabilna psychicznie?

Pracowicie pozbierałeś "diamenty" o ogromnej intelektualnej i niewątpliwe ogromnej rynkowej wartości, chwała Panu.

Może teraz weź te swoje "diamenty" i załóżcie własne, religijne-diamentowe forum z bramkarzem precyzyjnie segregującym kolejne "diamentowe" umysły.

Nie jesteś w stanie pojąc, że to jest ŚWIECKIE a nie wyznaniowe forum a mętne tłumaczenia o religijnie obrażonych do mnie nie trafiają.

Już się nie tłumacz więcej bo wnet się rozpłaczę użalając się na Tobą w roli miotacza diamentowych piorunów.

Sam onegdaj upokarzałeś i ubliżałeś bogu ducha winnym Rosjanom wyzywając ich od "komuchów" oraz innymi "diamentowymi" epitetami...to przeca uchodzi.

Nie reagowałeś gdy forumowi katolicy lżyli muzułmańskich uchodźców...to takie zbożnie diamentowe przecie.

Sam ubliżałeś KOBIETOM, choć pozujesz na obrońcę słabszych pełen religijnej obłudy.

To że pełen trwogi zawiesiłeś swój profil nie eliminuje w mojej historii dialogów z forumowym"diamentem"...mam na to dowody.

Jesteś pełen religijnej obłudy i wewnętrznego fałszu," tyla" Ci powiem.

GorolspozaTatyr
Judas

Sam onegdaj upokarzałeś i ubliżałeś bogu ducha winnym Rosjanom wyzywając ich od "komuchów" oraz innymi "diamentowymi" epitetami...to przeca uchodzi.

Nie reagowałeś gdy forumowi katolicy lżyli muzułmańskich uchodźców...to takie zbożnie diamentowe przecie.

Sam ubliżałeś KOBIETOM, choć pozujesz na obrońcę słabszych pełen religijnej obłudy.

To że pełen trwogi zawiesiłeś swój profil nie eliminuje w mojej historii dialogów z forumowym"diamentem"...mam na to dowody.

Jesteś pełen religijnej obłudy i wewnętrznego fałszu," tyla" Ci powiem.
Już w tej materii otrzymałeś odpowiedź
- pijany był?
Przypomnę:

Nie mam w zwyczaju wypowiadać się niepochlebnie o narodach
- takie zachowanie jest wbrew mojej naturze.

Faszyści, hitlerowcy, komuniści, sowieci
to nie Niemcy, nie Włosi, nie Hiszpanie, nie Rosjanie jako nacje.

Co do Rosjan,
na tym forum wielokrotnie wyrażałem upodobanie pięknem mowy,
muzyki, literatury....

Nie wyraziłem też nienawiści do ateistow,
nie wygłaszam na tym szacownym forum mów
- te są typowe w Twoich mowach -
aby wyśmiewać i drwić z religijnych lub religijnie obojetnych postaw ludzi.

Przypomnę też twoje z tego miesiąca....tylko:
W kwestii zwieraczy...stres spowodowany brakiem wizerunku ( biedna ale katolicka) prowadzi do wzdęć a wonne gazy z powodu obstrukcji nie mogą znaleźć ujścia zadnią rurą.

Lewatywa z ciepłej wody , u katolików pomaga kilka kropel lekko poświęconej pozwala wyrzucić twarde masy kałowe w uprzednio starannie wybranym miejscu.

Jak zapewne wiesz przy ściśniętym zwieraczu i bez poluzowania nic z tego nie wyjdzie.

Okazuje się że ludzki mózg w trakcie czynności płciowych ( pik pik pik w gwarze ludowej) wydziela tak duże ilości dopaminy że można to porównać do silnej dawki heroiny.

*pik pik pik to mój zamiennik na Twoje
- w oryginale jest w temacie W trakcie uprawiania seksu

....żegnam, bo czas to pieniądz.

Z szacunkiem
Jesteś przeraźliwie umysłowo biednym osobnikiem, chwała Panu.

Nie wiedziałem że postradałeś zwieracze, masz przetokę jelitową i każde zdanie o zwieraczach boli.

Jednak sam nie zaprzeczasz żeś niestabilny psychicznie od jakiegoś czasu, na to żadne modlitwy ani egzorcyzmy od dawna nie pomagają

Bez szacunku

..."Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego.

Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać.

Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety.

Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera.

Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron.

W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu.

W wynaturzonym świecie Górala zjawiska takie ( choć z woli Pana) są kwintesencją obrzydliwości, u eunuchów jest podobnie.https://www.h(...)e-mozgu

..."Gotowanie jest najstarszą ze sztuk, zaś lewatywa – najstarszą z metod leczenia. Wymyślił ją ponoć po zbyt obfitej kolacji Toth, sekretarz egipskich bogów – Pan Magii i twórca Księżyca, rosły mężczyzna z ptasią głową Ibisa.

By ulżyć przepełnionym kiszkom nabrał do swego długiego cienkiego dzioba wody i wprowadził ją do własnej odbytnicy.

Swe cenne doświadczenia wykorzystał ratując od zgagi żarłocznych kapłanów.

Wszyscy oni cieszyli się potem dobrym zdrowiem, a nawet nieśmiertelnością"

Oczywiście dla Górala rzeczy te są obrzydliwością, obdarza je pogardą bo komuś bez zwieracza nie można zaaplikować bożej lewatywy.

http://sekrety-zdrowia.org/krolowa-lewatywa/

Chciałam napisać Ci to napisać na pv, ale ktoś mi blokuje dostęp. Gdyby rzeczywiście był tu
prawdziwy mod, to forum byłoby dla każdego dostępne, a posty pisane zgodnie z regulaminem
nie znikały by tylko dlatego bo się niby modowi nie podobają.
Te, które powinny być kasowane zaśmiecają forum, ale tego nikt nie widzi.
Skoro wolno pisać góralowi w języku, którego nie rozumiem, to tym bardziej wolno Tobie i innym.

ajatoLach Czyżby "czyszczenia" forum ciąg dalszy?
Skończy się zapewne, gdy zostaną sami ..prawomyślni. A to już chyba niedługo.
Szkoda. Nudą będzie wiało.
Niestety, czyszczenie, jak to określasz wchodzi w w ostatnie stadium, pozostaną tu tylko ci,
którzy będą bić pokłony przed tymi, którzy według mnie na to nie zasługują, a każdy kto będzie miał własne zdanie na jakikolwiek temat zostanie ukarany i "potępiony"...

Dodosia
Niestety, czyszczenie, jak to określasz wchodzi w w ostatnie stadium, pozostaną tu tylko ci,
którzy będą bić pokłony przed tymi, którzy według mnie na to nie zasługują, a każdy kto będzie miał własne zdanie na jakikolwiek temat zostanie ukarany i "potępiony"...
Forumki żyją własnym życiem.
Majstrowanie przy tym, kto może pisać, a kogo najlepiej się pozbyc- to rzeczywiście jeden z ostatnich etapów.
Jestem tu od bardzo dawna, to tylko kolejne wcielenie ;)
Jak komuś dziś powiedziałem - ostatnie.
Ten etap dobiega końca.

ajatoLach
Dodosia
Forumki żyją własnym życiem.
Majstrowanie przy tym, kto może pisać, a kogo najlepiej się pozbyc- to rzeczywiście jeden z ostatnich etapów.
Jestem tu od bardzo dawna, to tylko kolejne wcielenie ;)
Jak komuś dziś powiedziałem - ostatnie.
Ten etap dobiega końca.
Ok, może to forum rzeczywiście się już "przejadło". Opanowały je ludzie bez skrupułów,
fanatycy, a pamiętam czasy, kiedy było tu dobrze przyjść, spotkać znajomych, porozmawiać,
pożartować...Wiesz, najbardziej boli fakt przegranej z tymi, którym w realu bym ręki nie podała.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego moderatorem forum jest osoba niestabilna psychicznie?