1
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +0
1 ppt ?

dlaczego mój mąż szybko dochodzi ( faceci pomóżcie mi a jednocześnie pozwólcie zrozumieć ) (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dlaczego mój mąż szybko dochodzi ( faceci pomóżcie mi a jednocześnie pozwólcie zrozumieć )

Napisał(a): gość Natasza -

Witam. Nie jest mi łatwo o tym rozmawiać gdyż jest to intymne ale chciałabym otrzymać najczęstsze przyczyny przedwczesnego wytrysku u mojego partnera. On mówił mi iż w poprzednim związku mógł kochać się wystarczająco długo aby Jego partnerka doszła. Będąc ze mną trwa to max. do 5 minut a On już dochodzi .. nie jest to dla mnie wcale przyjemne gdyż tuż przed dojściem On już kończy ... czasami nawet dobrze się nie podniece a już jest koniec... chciałabym zaznaczyć iż jego partnerka miała normalna szczupłą postawę , ja natomiast mam krągłości , duże pośladki , piersi , brzuszek mam , udo mam.. jesteśmy ze sobą już rok czasu więc sądziłam że napewno zainteresowała Go moja osobą również z wyglądu chodź ostatnio miewam coraz większe wątpliwości. mam pytanie. czy czasem nie jest tak, że nie podniecam Go i po prostu chce jak najszybciej dojść aby mieć z głowy stosunek ze mną ? nie chcę aby to trwało dłużej bo nie chcę na mnie patrzeć.. nie wiem co mam myśleć i bardzo proszę o odpowiedź. ( również proszę facetów jeśli to przeczytają aby z własnego punktu widzenia mogliby mi powiedzieć czy może tak być jak ja myślę ) . dziękuję
INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: dlaczego mój mąż szybko dochodzi ( faceci pomóżcie mi a jednocześnie pozwólcie zrozumieć )