6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń178
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +3
6 ppt ?

Dlaczego na forum są równi i równiejsi (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego na forum są równi i równiejsi

Napisał(a): Laila44 -

Chciałam się zapytać dlaczego są usuwane moje wpisy.Czy forumowiczka Dobrawa 1 ma jakieś specjalne fory u Adminki -Admina?Dlaczego ona może wyzywać i obrażać innych a jej posty nie są usuwane.Mój wczorajszy wpis znowu został usunięty a pisałam w nim o Dobrawa1, nic obrażliwego.Powtarzam że znam ją gdy pisała pod innymi nickami nawet byłyśmy znajomymi na forum. Nieraz mi się skarżyła na kogoś na priv.Dobrawa należy do tych kobiet które bez awantury i wyzwisk nie może istnieć.Pisze do mnie na priv i nie wiem o co jej chodzi.Samotna kobieta nie wie co zrobić ze swoim życiem bez męskiego ramienia.Awanturnica forumowa.Mam nadzieję że to się zmieni i Dobrawa1 przestanie być "świętą krową" na forum.
INTERIA.PL

Re: Dlaczego na forum są równi i równiejsi

Napisał(a): Dobrawa1 -

Co się z tobą kobieto dzieje? Gdy tylko pojawiasz się na forum...zawsze jakieś "ale" masz do mnie. Non stop ( w tym wątku również) wkraczasz w moją prywatność ( samotna, szuka na forum
"faceta", wiejska katechetka, taka, owaka) Co cię obchodzi, kto ci dał takie prawo do tego typu sugestii? Pisz na określone tematy wątku, rozwijające się dyskusje, ale nie wkraczaj w nich w życie prywatne użytkowników., i nie dodawaj swoich informacji/ ploteczek...koleżanka/koleżance napisała.
Założony watek, (według mojej oceny) jest wyłącznie wątkiem PERSONALNYM.
Na powyższe sugestie kierowane na forum ...delikatnie na priv ci odpowiedziałam. Prosiłam cię o wzajemny szacunek...jako ja cię nie zaczepiam. Ty jednak dalej te swoje sugestie rozwijasz i kontynuujesz. Potrafisz się zatrzymać?

Napisał(a): Dobrawa1 -

"Pisze do mnie na priv i nie wiem o co jej chodzi.Samotna kobieta nie wie co zrobić ze swoim życiem bez męskiego ramienia"

Jak śmiesz tak pisać? Moje życie zostaw wyłącznie mnie. Jak będziesz żądać (chociaż nie chciałbym tego robić) to ten twój święty mail, i moją odpowiedź) mogę wstawić na forum.
A teraz uprzejmie cię proszę...omijajmy się w dyskusjach. Tobie, nigdy nie ubliżyłam. Przekomarzam się z bucem, czy tam z kim innym, ale sugestie wobec ciebie...są absurdalne.

Reklama

Napisał(a): Admminka -

Szanowna Forumowiczko,

w dniu poprzedzającym ten wpis nie została usunięta żadna Pani wypowiedź, jedynie jedna stała się niewidoczna z powodu usunięcia całego tematu stricte personalnego.

Pozdrawiam,
Admminka
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego na forum są równi i równiejsi