219
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +0
219 ppt ?

Dlaczego nie mogę znaleźć faceta :( ? (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego nie mogę znaleźć faceta :( ?

Napisał(a): gość -

gość Jeżeli mogę coś zasugerować - ta broszka stwarza złudzenie jakbyś miała z 20 lat więcej niż masz. Uważam, że dobrym pomysłem byłoby zrezygnowac z takich dodatków.

A co do miejsc, gdzie można spotkać tzw. normalnych facetów.. biblioteka, wystawy, koncerty, kawiarnia.

Prawda jest taka, że chłopy się przyplątują w momencie, w którym byś się tego nie spodziewała.

Ja jedną ze swoich dziewczyn poznałem w ... bibliotece. Poprosiła mnie o pomoc w "odnalezieniu się" bo to byłą jej pierwsza wizyta w ogromniastej bibliotece automatycznej, potem razem w tej samej czytelni pracowaliśmy (nie kryję, spreparowałem to) ;) i o dziwo w tym samym momencie się zbieraliśmy. Wtedy poprosiłem ją o numer a po paru dniach zaprosiłem na kawę.. i tak powoli zostaliśmy parą na niemal 3 lata. Niestety, życie ułożyło się nie tak jakbyśmy tego chcieli... ale piękne wspomnienia zostały. :)

To w ramach nadziei, że takie rzeczy się zdarzają.

I pisze to FACET.
Dobrze że podpisałeś się, bo gadasz jak baba
INTERIA.PL

Syliiwa Jestem nie brzydką, szczupłą dziewczyną. Mam znajomych i tak dalej, 23 lata - i nigdy dotąd nie miałam chłopaka. Spotykałam się z dwoma ale po paru randkach okazali się :
- jeden totalnym tępakiem
- drugi chciał tylko seksu :(
Co mam robić, jak znaleźć faceta i gdzie?

Trochę mnie;

0002IDPO8ITMOLXW
opinii... tu nie znajdziesz dobrych rad, ani sposbów, żyie toczy się wrealu, wieść niesie, że trafi w końcu swój na swego i wszystko jedno czy nosisz kameeę czy intagllię

Reklama

Reklama

Napisał(a): nepokirna -

Syliiwa
endriu546 sama wiesz jaki teraz jest swiat,kobieta patrzy na kase a facet wiadomo.
czyli?? trzeba pokazywać o razu pół biustu żeby poznać fajnego faceta... ?
Nie trzeba. To czy znajdziesz,zależy od tego gdzie szukasz. Nie należy robić nic na siłę i przede wszystkim należy pozostać sobą zmieniając czasem tylko drobne szczegóły.
Jeśli masz jakieś pasje np jazda konna,czy też jesteś fanką gier komputerowych,szukaj bratniej duszy w tym środowisku...Wspólna pasja może okazać się początkiem czegoś głębszego :)

Napisał(a): nepokirna -

gość Jeżeli mogę coś zasugerować - ta broszka stwarza złudzenie jakbyś miała z 20 lat więcej niż masz. Uważam, że dobrym pomysłem byłoby zrezygnowac z takich dodatków.

A co do miejsc, gdzie można spotkać tzw. normalnych facetów.. biblioteka, wystawy, koncerty, kawiarnia.

Prawda jest taka, że chłopy się przyplątują w momencie, w którym byś się tego nie spodziewała.

Ja jedną ze swoich dziewczyn poznałem w ... bibliotece. Poprosiła mnie o pomoc w "odnalezieniu się" bo to byłą jej pierwsza wizyta w ogromniastej bibliotece automatycznej, potem razem w tej samej czytelni pracowaliśmy (nie kryję, spreparowałem to) ;) i o dziwo w tym samym momencie się zbieraliśmy. Wtedy poprosiłem ją o numer a po paru dniach zaprosiłem na kawę.. i tak powoli zostaliśmy parą na niemal 3 lata. Niestety, życie ułożyło się nie tak jakbyśmy tego chcieli... ale piękne wspomnienia zostały. :)

I pisze to FACET.
i do tego normalny ;)

Reklama

nepokirna

I pisze to FACET.
i do tego normalny ;)
ale nudny jak flaki z olejem

Nic nie zrobisz, samo przyjdzie. Jak jesteś ładna i zgrabna to niestety ale będziesz przyciągać głównie tych zboczuszków co tylko chcą seksu :D
Powiem Ci tak, mój obecny narzeczony też mi kiedyś wyznał, że na początku to chciał mnie tylko przelecieć... ale się nie dałam ot tak i on został. Jesteśmy razem 7 lat a kochamy się jak nastolatki :)
To żadna reguła, że facet który chce tylko seksu jest bezwartościowy. Facet to facet. Ma swoje potrzeby i niestety chcąc nie chcą ONI zakochują się później niż kobiety, nawet po "iluśtam seksach".
Głowa do góry, a może rozejrzyj się wokół siebie? Może masz jakiegoś kolegę/przyjaciela co nawet nie wiesz, że Cię już od dawna kocha??? Może po prostu za wysoko mierzysz a nie widzisz tego, co masz pod ręką.
Powodzenia! :)
PS. Pamiętaj, że im starsza jesteś tym szybciej mężczyźni w takim wieku będą nalegać na seks, to normalne!! Jak komuś powiesz, że jesteś dziewicą i dlatego chcesz z tym poczekać to facet,jeśli jest normalny to to zrozumie :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • nie moge znaleźć chłopaka
  • dlaczego nie moge znaaleźć chłopaka
  • dlaczego nie moge znaleźć chłopaka
  • Dlaczego nie moge znaleść chłopaka
  • Nie mogę znaleźć faceta
  • dlaczego nie moge znaleźć chłopaka forum
Do góry strony: Dlaczego nie mogę znaleźć faceta :( ?