Dlaczego ona nie ma ochoty na seks? (519)

Dlaczego ona nie ma ochoty na seks?

Temat dotyczy artykułu: Dlaczego ona nie ma ochoty na seks?

Każdy mężczyzna wie, jakie to nieprzyjemne uczucie, kiedy jego kobieta, pozornie bez żadnego powodu, uparcie odmawia seksu. W tym przypadku może być podany cały zestaw wymówek. Od sakramentalnego: „Głowa mnie boli” po zmęczenie. Pomożemy wam zdiagnozować i rozwiązać problem...

Komentarze (519)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~monika -

Ją zawsze mam ochotę ale mój mąż nie
Odpowiedzi (48)

Napisał(a): ~biggi -

Jesteś w końcu facetem! Pomóż jej! Zrób zakupy, ugotuj kolację, pomóż w porządkach i wyrzuć śmieci. Na pewno będzie wdzięczna

chyba inaczej autorze definiujemy pojecie faceta ;-]
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Ewcia -

Ja mam inny problem, to mój mąż nie wykazuje żadnych chęci, ani zainteresowania. Kochamy się już coraz mniej. Obecna częstotliwość to raz na 1,5 m-ca. Przez kilka lat to wykazywałam inicjatywę, seksowne niespodzianki, bielizna nietypowy czas i miejsca na seks itp.ale ile można?! Panowie co Wy na to?!
Odpowiedzi (15)

Napisał(a): ~Adam4534 -

Powodów może być sto, ale w moim przypadku to był po prostu kochanek. Żyłem ponad rok w niewiedzy - zdradzany. A ja zastanawiałem się dlaczego ona nigdy nie ma ochoty. Pewnego dnia zupełnie przypadkowo trafiłem na internetową wróżkę Ele - możecie ją bez problemu znaleźć w google wpiszcie "Wróżka Elżbieta Sobczyk" Napisałem do niej meila z zapytaniem w czym może być problem. Ona była zdania , ze jestem zdradzany od roku z jakimś brunetem którego nawet znam. Nie powiem byłem w nie małym szoku. I jej nie uwierzyłem. Minęło kilka miesięcy i wszystko się wydało - znalazłem ich wspólne zdjęcie na jej telefonie (to jej kolega z pracy). Doszedłem do ich rozmów i wszystko stało się jasne. Oby jednak w waszym przypadku powód był inny.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~~ TIMI KIMI -

~Jaki pan taki kram jaka pani taka nocka zasrana!!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~inż. Roman -

MI moja stara nigdy nie odmawia no ale ja mam 23cm i jerzdzem mercem i skonczyłem AGH.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~Adam -

Wiesz co ci napisze jesteś zwykłym leszczem i frajerem bo zamiast stanąć twarzą w twarz z problemem to ty przed nim spie...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~kkkkkkkkk -

moja zona nigdy nierobila mi loda niewiem czemu a tak bym chcial
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Roman -

Jak faceci nie myją penisa kilka dni i chodzą z osra*ym tyłkiem to jak kobiety maja sie z nimi kochać?
Odpowiedzi (21)
Dodaj komentarz