34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń301
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
34 ppt ?

Dlaczego słońce świeci? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dlaczego słońce świeci?

Napisał(a): Tris -

W nocy też świeci, ale po drugiej stronie :))

Reklama

Reklama

Napisał(a): Tris -

nibynick
Tris W nocy też świeci, ale po drugiej stronie :))
Moglibyśmy mieć dwa słońca, na dzień i na noc;-)
A jak byś spał...?? :P

Napisał(a): Gość -

Do gościa szaraka poprzednika z 00:11,na bank twoja zboczona wypowiedź zniknie,masz takie zboczone zapędy? Nie jesteś anonimowy. Sprawdź swoje geny,wśród Słowian pedofilia jest nieznana.Na bank nie jesteś Słowianinem, skoro takie zboczenia przychodzą ci do łba.

Fajnie się wylogować,twoja wypowiedź nawet nie nadaje się do zacytowania.To jakaś wasza religia? Wasi szamani w tym królują.Bierzesz z nich przykład? Wszak przyświeca ci demon YHWH,tylko nie zrzucaj na mnie twych grzechów,ja znam wasze satanistyczne rytuały.Nie zareklamowałeś radia maryja,dniówka obcięta dziadku :) Cwaniak się znalazł,hehe :)

Napisał(a): Gość -

~Pierre Dolepis
Nie prawda, słońce świeci tyko w nocy, w dzień nie byłoby potrzeby świecenia.
Ja też światło zaświecam tylko w nocy.:)
Coś mi tu nie gra, Amerykanie na słońce polecieli w nocy i się nie spalili,więc ono świeci tylko w dzień ;) A co jest ważniejsze, słońce czy księżyc? Księżyc,a słońce świeci w dzień kiedy i tak jest widno :) To dwa dowody potwierdzające to że Słońce świeci w dzień a nie w nocy ;)

Napisał(a): ~Pierre Dolepis -

MoskiZPOPiS
~Pierre Dolepis
Nie prawda, słońce świeci tyko w nocy, w dzień nie byłoby potrzeby świecenia.
Ja też światło zaświecam tylko w nocy.:)
Coś mi tu nie gra, Amerykanie na słońce polecieli w nocy i się nie spalili,więc ono świeci tylko w dzień ;) A co jest ważniejsze, słońce czy księżyc? Księżyc,a słońce świeci w dzień kiedy i tak jest widno :) To dwa dowody potwierdzające to że Słońce świeci w dzień a nie w nocy ;)
Amerykanie polecieli na słońce w nocy ale dzień ich tam zastał bo tak długo szukali lądu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego słońce świeci?