30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń106
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +54
30 ppt ?

Dlaczego tak postępujecie??? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego tak postępujecie???

Napisał(a): ~Polka -

Unia Europejska rozważa temat obcięcia Polsce dotacji. Dlaczego to bydło z PO na sali bije brawo??? Jak wam durnie nie wstyd? Krzywdzicie siebie i swoje rodziny, choć one za wasze judaszowe "ojro" mają się dobrze. Dlaczego macie w d...e resztę Polaków?? Judasze won z Polski!
INTERIA.PL

Re: Dlaczego tak postępujecie???

Napisał(a): ~Aaa -

Bardzo prosty człowieku! Podam przykład: Mieszkamy razem jednym domu, ja cię prześladuję, wyzywam, mam za nic. Doję kasę z domowego budżetu, a ty nie masz nic do powiedzenia. Policja, Sądy, Prokuratura mnie słuchają, a ty jesteś nikim. Masz zakaz skarżenia się i prośby o pomoc. Co ty na to. Tak dziś wygląda Polska dyktatura. Na ulicę nie wyjdziesz, bo policja PiSowska cię zgarnie, sądy, prokuraturapartyjne. To gdzie się uciskani ludzie mają udać? Jesteśmy we wspólnocie europejskiej i dlatego posłowie zwolennicy wolności, wołają o pomoc, bo do kogo mają się udać? Do Łukaszenki, a może do Putina. Bardzo dobrze postępują, bo trzeba powiadomić świat, jak wygląda w Polsce życie, druga Białoruś! Dobrze wiem, że wam obiecali, że jesteście nietykalni, jako pierwszy sort, podobnie jak prezio i wielu innych pisiorów.

Reklama

Napisał(a): ~Emeryt -

~Aaa Bardzo prosty człowieku! Podam przykład: Mieszkamy razem jednym domu, ja cię prześladuję, wyzywam, mam za nic. Doję kasę z domowego budżetu, a ty nie masz nic do powiedzenia. Policja, Sądy, Prokuratura mnie słuchają, a ty jesteś nikim. Masz zakaz skarżenia się i prośby o pomoc. Co ty na to. Tak dziś wygląda Polska dyktatura. Na ulicę nie wyjdziesz, bo policja PiSowska cię zgarnie, sądy, prokuraturapartyjne. To gdzie się uciskani ludzie mają udać? Jesteśmy we wspólnocie europejskiej i dlatego posłowie zwolennicy wolności, wołają o pomoc, bo do kogo mają się udać? Do Łukaszenki, a może do Putina. Bardzo dobrze postępują, bo trzeba powiadomić świat, jak wygląda w Polsce życie, druga Białoruś! Dobrze wiem, że wam obiecali, że jesteście nietykalni, jako pierwszy sort, podobnie jak prezio i wielu innych pisiorów.
Rozbrykałeś się. Pozwól że odpiszę ci tylko na jedno! "Na ulicę nie wyjdziesz........" bo co? Policja cię zgarnie??? Większych głupot nigdy nie czytałem, 75 lat chodzę i ANI RAZ mnie policja nie zgarnęła. Jak masz coś za uszami to trzęś portkami. Druga sprawa, czy za PO było tak kolorowo?? Przepotężne afery nic ci nie mówią?? PiSowcy których absolutnie nie bronię!!!!!! Nie bili braw, do kogo mieli się udać? Do Białorusi ? Do Putka? Nie srali we własne gniazdo. Przy korycie byli znacznie dłużej jak PiS, CO DOBREGO ZROBILI DLA POLSKI??? Rozkradli, wyprzedali niemal cały majątek , lasów nie zdążyli. Pokładałem nadzieję w Hołowni, niestety też mnie zawiódł. Wiesz co powiedział "sto" lat temu Bismarck ? Polakami musi rządzić Niemiec, albo Ruski, polak jest za głupi by rządzić. Święta prawda.

Reklama

Napisał(a): ~furman -

~Aaa Bardzo prosty człowieku! Podam przykład: Mieszkamy razem jednym domu, ja cię prześladuję, wyzywam, mam za nic. Doję kasę z domowego budżetu, a ty nie masz nic do powiedzenia. Policja, Sądy, Prokuratura mnie słuchają, a ty jesteś nikim. Masz zakaz skarżenia się i prośby o pomoc. Co ty na to. Tak dziś wygląda Polska dyktatura. Na ulicę nie wyjdziesz, bo policja PiSowska cię zgarnie, sądy, prokuraturapartyjne. To gdzie się uciskani ludzie mają udać? Jesteśmy we wspólnocie europejskiej i dlatego posłowie zwolennicy wolności, wołają o pomoc, bo do kogo mają się udać? Do Łukaszenki, a może do Putina. Bardzo dobrze postępują, bo trzeba powiadomić świat, jak wygląda w Polsce życie, druga Białoruś! Dobrze wiem, że wam obiecali, że jesteście nietykalni, jako pierwszy sort, podobnie jak prezio i wielu innych pisiorów.
Dzisiaj szybciej skończyłeś z patroszeniem kur a później pretensje że mało płacą.

Napisał(a): ~Ewa -

I kto tu krzywy człowieczku wyszedł na durnia?

Reklama

Napisał(a): ~Aaa -

~Emeryt
Rozbrykałeś się. Pozwól że odpiszę ci tylko na jedno! "Na ulicę nie wyjdziesz........" bo co? Policja cię zgarnie??? Większych głupot nigdy nie czytałem, 75 lat chodzę i ANI RAZ mnie policja nie zgarnęła. Jak masz coś za uszami to trzęś portkami. Druga sprawa, czy za PO było tak kolorowo?? Przepotężne afery nic ci nie mówią?? PiSowcy których absolutnie nie bronię!!!!!! Nie bili braw, do kogo mieli się udać? Do Białorusi ? Do Putka? Nie srali we własne gniazdo. Przy korycie byli znacznie dłużej jak PiS, CO DOBREGO ZROBILI DLA POLSKI??? Rozkradli, wyprzedali niemal cały majątek , lasów nie zdążyli. Pokładałem nadzieję w Hołowni, niestety też mnie zawiódł. Wiesz co powiedział "sto" lat temu Bismarck ? Polakami musi rządzić Niemiec, albo Ruski, polak jest za głupi by rządzić. Święta prawda.
PiS udał się do Unii Europejskiej, że PO sfałszowała PO i PSL, bo oni nie wygrali. Pamiętam ich rządy pierwszej kadencji, aż się Lepper powiesił, kompletne fiasco, żarli się jak psy. Pisory ściągali VAT, ale dla siebie i kilku troszkę posiedzi, a może już wyszli. Skoro PO tak kradła, to proszę o dowody. Teraz patrzę, co robi PiS, złodziej złodzieja, złodziejem pogania. Niemal raz w tygodniu afera finansowa. Jednak wam to nie przeszkadza, ponieważ czynią, to po bożemu i z wami się dzielą. Podczas rządów PO nie było sądów i prokuratury partyjnej. PiS wymienił 96% administracji i przyjął swoich, nawet bez kompetencji. Przykładowo salowa została szefową Sanepidu, a z kaprala zrobili w jeden rok pułkownika. Misiewicz został, po średnim wykształceniu marszałkiem Wojska Polskiego i zwalniał pułkowników. Takiego dziadostwa świat nie widział.

Rozbrykałeś się! Ubierz się za Żyda, Islamistę LGBT, to zostaniesz ukamieniowany, albo inaczej pobity, lub zabity. Na Fecboku facet pokazał foto swojej koszuli, a napis brzmi,, Zabij lewaka dla Chrystusa". Nie chce mi się więcej pisać. Kompletnie masz sprany mózg i jeste#oderwany od rzeczywistości. Swoje życie oddał św. Prezydent Adamowicz, bo był w PO. Wszyscy prezydenci miast z PO i opozycji otrzymali akty zgonu. Auroposłowie opozycyjni byli spektakularnie wieszani na szubienicach. Istnieją nagrane ich twarze, a sądy pisowskie nie potrafią ich zidentyfikować. Kaczyński z nie nienawiścią wypowiedział się publicznie i zachęcał do walki z LGBT i nihilistami. Byłoby, co pisać dwa dni co najmniej. Polecam ubiesz sobie takie ubranko 🏳️‍🌈i wyjdź na ulicę. Napis, jak było.

Napisał(a): ireneo -

Spoko, dojna drużyna posypie głowy popiołem i zacznie przestrzegać praw. Zobaczysz, Polska już będzie stosować paragrafy i przestrzegać podpisanych umów. Poczujesz się pełnoprawnym obywatelem bez potrzeby rujnowania murów. Da się rzadzić uczciwie i nawet nie kraść. Pomyśl sama, dopłacałabyś kłamcom, krzywoprzysięzcom, karierowiczom, takim co sami wskazują sądom jaki ma być na nich wydany wyrok, znaczy żaden?

Napisał(a): ~Emeryt -

~Aaa
~Emeryt
PiS udał się do Unii Europejskiej, że PO sfałszowała PO i PSL, bo oni nie wygrali. Pamiętam ich rządy pierwszej kadencji, aż się Lepper powiesił, kompletne fiasco, żarli się jak psy. Pisory ściągali VAT, ale dla siebie i kilku troszkę posiedzi, a może już wyszli. Skoro PO tak kradła, to proszę o dowody. Teraz patrzę, co robi PiS, złodziej złodzieja, złodziejem pogania. Niemal raz w tygodniu afera finansowa. Jednak wam to nie przeszkadza, ponieważ czynią, to po bożemu i z wami się dzielą. Podczas rządów PO nie było sądów i prokuratury partyjnej. PiS wymienił 96% administracji i przyjął swoich, nawet bez kompetencji. Przykładowo salowa została szefową Sanepidu, a z kaprala zrobili w jeden rok pułkownika. Misiewicz został, po średnim wykształceniu marszałkiem Wojska Polskiego i zwalniał pułkowników. Takiego dziadostwa świat nie widział.

Rozbrykałeś się! Ubierz się za Żyda, Islamistę LGBT, to zostaniesz ukamieniowany, albo inaczej pobity, lub zabity. Na Fecboku facet pokazał foto swojej koszuli, a napis brzmi,, Zabij lewaka dla Chrystusa". Nie chce mi się więcej pisać. Kompletnie masz sprany mózg i jeste#oderwany od rzeczywistości. Swoje życie oddał św. Prezydent Adamowicz, bo był w PO. Wszyscy prezydenci miast z PO i opozycji otrzymali akty zgonu. Auroposłowie opozycyjni byli spektakularnie wieszani na szubienicach. Istnieją nagrane ich twarze, a sądy pisowskie nie potrafią ich zidentyfikować. Kaczyński z nie nienawiścią wypowiedział się publicznie i zachęcał do walki z LGBT i nihilistami. Byłoby, co pisać dwa dni co najmniej. Polecam ubiesz sobie takie ubranko 🏳️‍🌈i wyjdź na ulicę. Napis, jak było.
Ja w stosunku do ciebie mam dobrze z głową. NIBY DLACZEGO MIAŁBYM PRZEBIERAŃCA Z SIEBIE ROBIĆ??? Jesteś jednym z nich? Twój problem, jak sobie zasłużyliście tak macie, widziałeś Matkę Boską w formie waginy niesioną prze LGBT??? Sam bym kilka pał przyłożył aż by szczali po nogach.Ten fakt pokazuje w jaki sposób ta banda zboczeńców walczy o swoje prawa, tfu! Dodam, nie interesuje mnie co robią w łóżkach, to ich OSOBISTA sprawa, z ulic WON!

Napisał(a): ~ddddd -

Kradną w biały dzień, ile się tylko da, i jeszcze uchwalają sobie takie prawo, by byli nietykalni.
Władza, nie trwa wiecznie !!!

Napisał(a): ~Polką nie jesteś -

Typowy katolik się odezwał. Aż mi cię żal.
A ciebie kupiono za 500+, i nie masz moralnego prawa, innym wypominasz?
To oczywiste, że teraz, jak pisiory znów wygrały - bo obiecały gruszki na wierzbie - mają cię i wszystkich, którzy na nich głosowali w głębokiej d...e.
Jeszcze będziesz zwracać to, co ci dali:)))) głuptasku :)))

I bardzo dobrze, że rozważa, bo pis, atakuje obywateli UE, tych, za których się ci obywatele uważają.
I nie będzie nam tu pis, rozkazywał, jak kto ma sobie życie układać.

Bije od ciebie nienawiść do narodu wybranego.
Należy się zastanowić co się pisze, bo potem będzie laruuuuum.

Napisał(a): taie -

Dlaczego każdy Ukrainiec przybiera nick
Polak(a) - patriota - prawdziwy Polak .
Kto im za to płaci ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego tak postępujecie???