75
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi62
  • Ocen na +0
75 ppt ?

Dlaczego taki fajny facet jest z taką kobietą? (63)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego taki fajny facet jest z taką kobietą?

Napisał(a): ~Ketye -

Witam, mam pytanie głównie do facetów, bo chciałabym się dowiedzieć co może Wami kierować w sytuacji, którą opiszę. Facet przed 40, wysoki i zbudowany jak dąb, bogaty, ze świetną pracą, przystojny i życiowo ogarnięty wiąże się z babką przed 40, niską, średniej urody, z dwójką dzieci na stanie, średnią pracą i taką ogólnie nijaką. Ten facet wszystko jej załatwia, daje pieniądze, ogarnia naprawy w mieszkaniu, niańczy obce dzieci, planuje kupno domu i wspólną przyszłość. Dodam, że ona nie chce mieć więcej dzieci, zresztą w jej wieku nie byłoby to zbyt mądre. Mam kilka teorii: facet jest se...nie wybrakowany; ma problemy psychiczne albo jest skrajnie zakompleksiony; ma takich "narzeczonych" kilka na stanie i codziennie nocuje u innej; ona jest czarownicą i rzuciła na niego urok; lubi być traktowany jak beta-bankomat. Naprawdę taki gość mógłby mieć o wiele ładniejszą, młodszą, lepiej wykształconą i ogarniętą dziewczynę, a wybrał sobie taką..... Nie piszcie o miłości, bo on nie jest nastolatkiem, który robi głupoty tylko dojrzałym już mężczyzną, który na pewno z niejednego pieca jadł. Dajcie mi znać co o tym myślicie, bo ja sama już nie wiem.

Reklama

Re: Dlaczego taki fajny facet jest z taką kobietą?

Napisał(a): LordNiemand1 -

Dariyah
LordNiemand1 Tu nie ma na co odpowiadać., autorka zna już odpowiedź na na wszystkie swoje pytania ;)
doprawdy? Albo zwyczajnie autorka miałaby chętkę na tego przystojnego Byczka a tu taka „Kranówa” sprzątnęła sprzed nosa? ;-)
No prawdy, prawdy 🤪
Gdzieś tam w środku tego bełkotu postawiła diagnozę- zakompleksiony, ma problemy psychiczne itepede.. myślisz że na takiego miałaby chętkę?

;)

Reklama

Napisał(a): Dariyah -

LordNiemand1
Dariyah
LordNiemand1 Tu nie ma na co odpowiadać., autorka zna już odpowiedź na na wszystkie swoje pytania ;)
doprawdy? Albo zwyczajnie autorka miałaby chętkę na tego przystojnego Byczka a tu taka „Kranówa” sprzątnęła sprzed nosa? ;-)
No prawdy, prawdy 🤪
Gdzieś tam w środku tego bełkotu postawiła diagnozę- zakompleksiony, ma problemy psychiczne itepede.. myślisz że na takiego miałaby chętkę?

;)
Z tego opisu powstaje zakompleksiony facet? Na jakim tle?

Zakompleksionych łatwiej ponoć ustawiać - myśle wiec, ze mogłaby mieć :P

Dariyah
LordNiemand1
Dariyah
No prawdy, prawdy 🤪

;)

Eeeee.. niby zakompleksiony, z problemami psychicznymi i pęczkiem takich mamuś na boku, że co noc u innej - miałby się dać ustawiać?
Coś czarno to widzę 😁

Reklama

LordNiemand1
Dariyah
LordNiemand1
Dariyah
No prawdy, prawdy 🤪

;)

Eeeee.. niby zakompleksiony, z problemami psychicznymi i pęczkiem takich mamuś na boku, że co noc u innej - miałby się dać ustawiać?
Coś czarno to widzę 😁
Wiesz, niektórzy toczą taka grę, kobieta myli ze ustawiła, a to ja ktoś ustawił ;-)

Ja nadal stawiam na zazdrość i zawiść - ziarno inna ślepa kura porwała. Teraz siedzi sierotka przed lustrem, cycki poprawka, pazury maluje i nadal nie wie, dlaczego przystojniak wybrał inna - No cóż życie :P

Napisał(a): ~gosc -

Próbuję sobie wyobrazić tę panią: „średniej urody,(…), ze średnią pracą i taką ogólnie nijaką”. Więcej szczegółów poszerzyłoby pole do rozważań... dlaczego ją właśnie wybrał wysoki pan zbudowany jak dąb życiowo ogarnięty.
Bo to, że nieduża i taka poręczna… może pan lubi nosić kobiety na rękach?;)

LordNiemand1 To ja najwidoczniej z tysiąc lat za tymi gierkami jestem.. :D
..ale fakt, zazdrość, zawiść i to lustro.. lustro.. lustereczko powiedz przecie, kto najlepszy jest na świecie..

;)
No przecież nie mówię, ze u każdego te gry za kuluarami rodzinnej idylli się toczy. :-)

No lustro to paskudna sprawa jest, dlatego ja się pozbyłam wszystkich z domu :P

Napisał(a): xyzt -

Tu tylko dopiszę, że widocznie ta pani się spodobała...

Każdy ma swój gust.

Jak może wybranka nie jest tak ładna - może ma inne zalety???

Humor, szczerość, zrozumienie kogoś...
A zresztą...

Opowiadano mi, że była dziewczyna na pozór nieładna - gdy uśmiechała się - robiła się piękna.

Może to pokrewne dusze???

Autorce tematu życzę fajnego wybranka i dedykuję marsz weselny :-)

Dobrego wieczoru. :-)

Znikam teraz z Interii.

Dariyah
..ale fakt, zazdrość, zawiść i to lustro.. lustro.. lustereczko powiedz przecie, kto najlepszy jest na świecie..

;)
No przecież nie mówię, ze u każdego te gry za kuluarami rodzinnej idylli się toczy. :-)

W sumie, może i racja.
Trafisz talerzem w takie lustro niechcący - i dobrych 7 lat nieszczęścia gotowe ;)

LordNiemand1
Dariyah

;)

W sumie, może i racja.
Trafisz talerzem w takie lustro niechcący - i dobrych 7 lat nieszczęścia gotowe ;)
Po przemyśleniu chyba wstawię to lustro... bo jeszcze kto się pomyli ;-)

xyzt Tu tylko dopiszę, że widocznie ta pani się spodobała...

Każdy ma swój gust.

Jak może wybranka nie jest tak ładna - może ma inne zalety???

Humor, szczerość, zrozumienie kogoś...
A zresztą...

Opowiadano mi, że była dziewczyna na pozór nieładna - gdy uśmiechała się - robiła się piękna.

Może to pokrewne dusze???

Autorce tematu życzę fajnego wybranka i dedykuję marsz weselny :-)

Dobrego wieczoru. :-)

Znikam teraz z Interii.
No te zalety tu istotna role odgrywają. Mogłabym kilka takich przykładów z bliskiego mi otoczenia wymienić, gdzie rzeczywiście tez mogłabym takie pytańia zadawać, ale kazdy wzrok kieruje gdzieś indziej, dlatego często nie dostrzegamy tego, co dla innego bardzo cenne jest..

Choć ta historia mi się z tym zdecydowanie nie kojarzy ;-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego taki fajny facet jest z taką kobietą?