141
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +11
141 ppt ?

Dlaczego taki fajny facet jest z taką kobietą? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego taki fajny facet jest z taką kobietą?

Napisał(a): Gość -

Dariyah
LordNiemand1
Dariyah
LordNiemand1 To ja najwidoczniej z tysiąc lat za tymi gierkami jestem.. :D
..ale fakt, zazdrość, zawiść i to lustro.. lustro.. lustereczko powiedz przecie, kto najlepszy jest na świecie..

;)
No przecież nie mówię, ze u każdego te gry za kuluarami rodzinnej idylli się toczy. :-)

No lustro to paskudna sprawa jest, dlatego ja się pozbyłam wszystkich z domu :P
W sumie, może i racja.
Trafisz talerzem w takie lustro niechcący - i dobrych 7 lat nieszczęścia gotowe ;)
Po przemyśleniu chyba wstawię to lustro... bo jeszcze kto się pomyli ;-)
..że niby talerzem się pomyli?
Gruba sprawa ;)

Napisał(a): Dariyah -

~gosc Próbuję sobie wyobrazić tę panią: „średniej urody,(…), ze średnią pracą i taką ogólnie nijaką”. Więcej szczegółów poszerzyłoby pole do rozważań... dlaczego ją właśnie wybrał wysoki pan zbudowany jak dąb życiowo ogarnięty.
Bo to, że nieduża i taka poręczna… może pan lubi nosić kobiety na rękach?;)

Była ostatnio taka seria na netflixie Bridgerstonowie. O tej aktorce nie powiedziałabym nawet ze przeciętnej urody, a znam Panów, co by rodzinne brylanty oddali choćby i za jedna noc ;-)

Reklama

Dariyah
LordNiemand1
Gruba sprawa ;)
Wykluczasz takie pomyłki? ;-)
W sumie, tak..
Z tego co się domyślam, to u was co najwyżej Ty talerzami rzucasz ;)
Z pewnością nie w siebie, nawet w lustrze ;)

Napisał(a): xyzt -

Dariyah
xyzt Tu tylko dopiszę, że widocznie ta pani się spodobała...

Każdy ma swój gust.

Jak może wybranka nie jest tak ładna - może ma inne zalety???

Humor, szczerość, zrozumienie kogoś...
A zresztą...

Opowiadano mi, że była dziewczyna na pozór nieładna - gdy uśmiechała się - robiła się piękna.

Może to pokrewne dusze???

Autorce tematu życzę fajnego wybranka i dedykuję marsz weselny :-)

Dobrego wieczoru. :-)

Znikam teraz z Interii.
No te zalety tu istotna role odgrywają. Mogłabym kilka takich przykładów z bliskiego mi otoczenia wymienić, gdzie rzeczywiście tez mogłabym takie pytańia zadawać, ale kazdy wzrok kieruje gdzieś indziej, dlatego często nie dostrzegamy tego, co dla innego bardzo cenne jest..

Choć ta historia mi się z tym zdecydowanie nie kojarzy ;-)
Dokładnie.

Chyba sprawdza się powiedzenie - "Tam skarb twój, gdzie serce Twoje".
Każdy może mieć to coś w sobie :-)

Reklama

LordNiemand1
Dariyah
LordNiemand1
Gruba sprawa ;)
W sumie, tak..
Nie bardzo wiem, skąd takie domysły, jestem bowiem niesamowicie spokojna osoba, a talerzy używam jedynie do serwowania posiłków tudzież nauki żonglowania ;-)

xyzt
Dokładnie.

Chyba sprawdza się powiedzenie - "Tam skarb twój, gdzie serce Twoje".
Każdy może mieć to coś w sobie :-)
O bardzo ładnie powiedziane aż mi się przypomniał ten kawałek Farby, co go ostatnio wkleiła, w Twoim temacie.. takie na dobre i na złe, ale zawsze razem - a inni niech się dziwią, a co tam :-)

Reklama

Dariyah
LordNiemand1
Dariyah
LordNiemand1
Gruba sprawa ;)
W sumie, tak..
Nie bardzo wiem, skąd takie domysły, jestem bowiem niesamowicie spokojna osoba, a talerzy używam jedynie do serwowania posiłków tudzież nauki żonglowania ;-)

..ależ, oczywiście;)
Nigdy ani przez chwilę w to nie wątpiłem.
Reszta to tylko ta no, wyobraźnia ;)

Ide zobaczyć, czy mam lustro :)

LordNiemand1
Dariyah
LordNiemand1
Dariyah
LordNiemand1
Gruba sprawa ;)
W sumie, tak..

..ależ, oczywiście;)
Nigdy ani przez chwilę w to nie wątpiłem.
Reszta to tylko ta no, wyobraźnia ;)

Ide zobaczyć, czy mam lustro :)
;-) dobrego

Napisał(a): ~gosc -

Dariyah
~gosc Próbuję sobie wyobrazić tę panią: „średniej urody,(…), ze średnią pracą i taką ogólnie nijaką”. Więcej szczegółów poszerzyłoby pole do rozważań... dlaczego ją właśnie wybrał wysoki pan zbudowany jak dąb życiowo ogarnięty.

Była ostatnio taka seria na netflixie Bridgerstonowie. O tej aktorce nie powiedziałabym nawet ze przeciętnej urody, a znam Panów, co by rodzinne brylanty oddali choćby i za jedna noc ;-)
Otóż to… właśnie:)
Bridgestonów nie znam, ale nie raz miałam okazję zauważyć, że pytanie: co on w niej widział?, nurtuje niektórych ludzi, zwłaszcza kobiety.
Zwykle odpowiadam wtedy, że… widocznie ma ona coś, czego innym kobietom brak;))

~gosc
Dariyah

Bridgestonów nie znam, ale nie raz miałam okazję zauważyć, że pytanie: co on w niej widział?, nurtuje niektórych ludzi, zwłaszcza kobiety.
mnie się czasem zdarza powiedzieć, ze z tym Panem nie chciałabym planować nawet pikniku, a co dopiero wspólnej przyszłości, ale to dobrze przecież, ze przyjaciółki maja inny gust ;-)

Napisał(a): ~gosc -

Dariyah
~gosc
Dariyah

mnie się czasem zdarza powiedzieć, ze z tym Panem nie chciałabym planować nawet pikniku, a co dopiero wspólnej przyszłości, ale to dobrze przecież, ze przyjaciółki maja inny gust ;-)
W kobiecych przyjaźniach dobrze się układa, gdy występuje zgodność pod względem wszystkich upodobań z wyjątkiem typów panów.
Jednak i tu problem pojawić się może… kiedy dla przyjaciółki Pan nie jest tym wymarzonym (nawet na piknik), za to Panu przyjaciółka przypadnie do gustu… i nie tylko piknik by z nią zaplanował…
No i… czemu mieć o to żal do… przyjaciółki?? Gdzie jej wina??;)

~gosc

W kobiecych przyjaźniach dobrze się układa, gdy występuje zgodność pod względem wszystkich upodobań z wyjątkiem typów panów.
Jednak i tu problem pojawić się może… kiedy dla przyjaciółki Pan nie jest tym wymarzonym (nawet na piknik), za to Panu przyjaciółka przypadnie do gustu… i nie tylko piknik by z nią zaplanował…
No i… czemu mieć o to żal do… przyjaciółki?? Gdzie jej wina??;)
mówiąc szczerze nie ma nic gorszego, niż stracić przyjaźń babska dla faceta. Szczęśliwa jestem, ze nigdy nie byłam w takiej sytuacji i chyba być bym nie chciała, bo coś mi mówi, ze tej winy niestety u przyjaciółki, to można by było całkiem dużo znaleźć. Ot znów życie :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego taki fajny facet jest z taką kobietą?