Odpowiadasz na:
Dlaczego taki fajny facet jest z taką kobietą?

~Ketye
Temat dodał(a):
~Ketye -
Witam, mam pytanie głównie do facetów, bo chciałabym się dowiedzieć co może Wami kierować w sytuacji, którą opiszę. Facet przed 40, wysoki i zbudowany jak dąb, bogaty, ze świetną pracą, przystojny i życiowo ogarnięty wiąże się z babką przed 40, niską, średniej urody, z dwójką dzieci na stanie, średnią pracą i taką ogólnie nijaką. Ten facet wszystko jej załatwia, daje pieniądze, ogarnia naprawy w mieszkaniu, niańczy obce dzieci, planuje kupno domu i wspólną przyszłość. Dodam, że ona nie chce mieć więcej dzieci, zresztą w jej wieku nie byłoby to zbyt mądre. Mam kilka teorii: facet jest se...nie wybrakowany; ma problemy psychiczne albo jest skrajnie zakompleksiony; ma takich "narzeczonych" kilka na stanie i codziennie nocuje u innej; ona jest czarownicą i rzuciła na niego urok; lubi być traktowany jak beta-bankomat. Naprawdę taki gość mógłby mieć o wiele ładniejszą, młodszą, lepiej wykształconą i ogarniętą dziewczynę, a wybrał sobie taką..... Nie piszcie o miłości, bo on nie jest nastolatkiem, który robi głupoty tylko dojrzałym już mężczyzną, który na pewno z niejednego pieca jadł. Dajcie mi znać co o tym myślicie, bo ja sama już nie wiem.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dlaczego taki fajny facet jest z taką kobietą?

Napisał(a): evitencja -

a może dla niego to Ty jesteś brzydka?
Każdy ma inny gust i to co dla jednego jest ładne, dla innego niekoniecznie i odwrotnie...
Poza urodą ma się jeszcze charakter i o ile przy pierwszym spotkaniu jedną z ważniejszych kwestii jest wygląd zewnętrzny, o tyle przy kolejnych większą uwagę zwraca się na charakter i zainteresowania ... Może być kobieta postrzegana przez wiele osób jako piękna, szczupła i zgrabna, a w środku pustka tylko wieczne niezadowolenie, zmierzłość, fochy i przesadny pesymizm ... a po drugiej stronie kobieta, która wydaje się być mniej atrakcyjna zewnętrznie, a piękna wewnętrznie - wyrozumiała, ciągle uśmiechnięta i zarażająca innych swoim podejściem do życia...

Napisał(a): ~gość -

Liliana
:)))) pamiętam, była jazda ;)))
Przy Benku musieliśmy się pilnować. Zawsze pisać w temacie..i nic ponad to ;)) bo zaraz był opierdziel z góry na dół ;))

Konto nadal jest, ale ostatni raz logował się w 2018r to sporo czasu.
Ostatnio jak tu był, to pisał coś o maseczkach i niewierze w pandemię. Lubiłam z nim gadać, choć bywał irytujący z tym swoim przerostem ego... i nie tylko ego ;))

Reklama

Napisał(a): Liliana -

gość
Pamiętam wątek, w którym zbesztano Benka za to, że się z niedorajdą umówił i za nią płacił.
:)))) pamiętam, była jazda ;)))
Przy Benku musieliśmy się pilnować. Zawsze pisać w temacie..i nic ponad to ;)) bo zaraz był opierdziel z góry na dół ;))

Konto nadal jest, ale ostatni raz logował się w 2018r to sporo czasu.

Napisał(a): Liliana -

Tres
Hehe to samo sobie pomyślałam. Skąd ta baba może wiedzieć, co dokładnie dzieje się w ich życiu?
Tak na mój gust..to chorobliwa zazdrość, autorka zapewne chciałaby być na miejscu tamtej, tyle że On Jej w ogóle nie dostrzega. Ba, On Jej w ogóle nie widzi ;)
Tres
Takich samych ludzi mam w pracy. Wiecznie zainteresowanych tym, jak ktoś sobie życie układa i rozbawionych każdym czyimś niepowodzeniem.
Zwierzasz się w pracy ? nie rób tego..bo nie warto, zwłaszcza gdy jest sporo ludzi, tak jak np w moim sektorze około 90 osób. Lubię pogadać, pożartować i pośmiać się, ale na tym koniec.
Nauczyłam się już dawno rozgraniczać sprawy zawodowe..od prywatnych.

Reklama