7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Dlaczego tomasz K nie został skazany na zakłąd zamkniety? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego tomasz K nie został skazany na zakłąd zamkniety?

Napisał(a): ~ggfb -

Tomasz K siedział niewinnie 18 lat ale przez traumę może być niebezpieczny dla otoczenia. Moim zdaniem to jest chore ze skazuje się niewinnego człowieka a jak jest w czasie ciężkiej traumy wypuszcza się go na wolność. Przecież taki człowiek może być niebezpieczny dla otoczenia. Człowiek jak 3 czy 4 lata przesiedzi w domu nigdy nie może dojść do siebie a co dopiero człowiek który spędził 18 lat za kratkami. Moim zdaniem żaden psycholog i psychiatra temu człowiekowi już nie pomoże.
INTERIA.PL

Re: Dlaczego tomasz K nie został skazany na zakłąd zamkniety?

Napisał(a): ~interpisior -

gorzej jest z andrzejem D. beatą Sz, beatą K. zbigniewem Z i setką innych którzy co dzień myślą o dniu kiedy za szwindle, złodziejstwo i dyktaturę pójdą za kraty. Oni są bardzo niebezpieczni zwłaszcza że należą do myślących szczególnej troski

Re: Dlaczego tomasz K nie został skazany na zakłąd zamkniety?

Napisał(a): abce -

Mam wrażenie , że częściowo piszesz o swoim zamknięciu na 3-4lata w domu.Nie pogrążaj CZŁOWIEKA SKRZYWDZONEGO przez wymiar sprawiedliwości . Jemu należy się SZACUNEK , jak najlepsza opieka i komfortowe życie na rzecz wymiaru sprawiedliwości oraz wysokie odszkodowania : za niewinność , zniszczone zdrowie , złamane życie itp.
Kim ty jesteś , że tak ferujesz dalsze skazanie na zakład zamknięty ? Może dysponujesz takim zakładem a na takich ludziach pewnie robisz badania naukowe i za mało masz delikwentów do badań ?
Znane są przypadki kiedy ginekolog pisał pracę doktorską na tema anomalii płodu i wskazania do aborcji Kiedy uzyskał cenzus a potem został profesorem to walczył o zakaz aborcji . Pewnie i w twoim wypadku tak jest i będzie .

Re: Dlaczego tomasz K nie został skazany na zakłąd zamkniety?

Napisał(a): Laila44 -

Człowieku stuknij się w tę swoją pustą makówkę.Człowiek przesiedział za niewinność 18 lat co jest jeszcze większą wielokrotnie karą niż gdyby to uczynił.Jeszcze chciałbyś zrobić z niego psychola grożnego dla otoczenia.Ma przy siebie matkę, ojczyma, braci to najlepsi psycholodzy teraz dla niego.Może skorzystać z pomocy psychologa ale nie psychiatry, nie wiem czy korzysta.Rodzina pokazuje mu świat którego nie widział przez 18 lat których nic ani nikt mu nie wróci.

Re: Dlaczego tomasz K nie został skazany na zakłąd zamkniety?

Napisał(a): ~ggfb -

Laila44 Człowieku stuknij się w tę swoją pustą makówkę.Człowiek przesiedział za niewinność 18 lat co jest jeszcze większą wielokrotnie karą niż gdyby to uczynił.Jeszcze chciałbyś zrobić z niego psychola grożnego dla otoczenia.Ma przy siebie matkę, ojczyma, braci to najlepsi psycholodzy teraz dla niego.Może skorzystać z pomocy psychologa ale nie psychiatry, nie wiem czy korzysta.Rodzina pokazuje mu świat którego nie widział przez 18 lat których nic ani nikt mu nie wróci.
Widzę że nie rozumiecie o co chodzi, do zakładu zamkniętego szpitala psychiatrycznego idzie się nie tylko po popełnionym przestępstwie ale również jak się przeżyje się ciężką traumę, lub posiada się ciężką chorobę psychiczną. jeśli ktoś przeżył lekką traumę to wystarcza psycholog lub psychiatra ale jeśli ktoś jest po ciężkiej traumie to zamyka się takiego w zakładzie zamkniętym czasami nawet do końca życia żeby nie stanowił zagrożenia dla innych osób.
Jeśli ktoś w życiu przejdzie cierpienie to kwalifikuje się wyłącznie do zakładu zamkniętego bez klamek. Oczywiście ten człowiek jest skrzywdzony i się z tym zgadzam ale przez przeżyta traumę może być również niebezpieczny dla otoczenia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego tomasz K nie został skazany na zakłąd zamkniety?