53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
53 ppt ?

Dlaczego tylko zewnętrzne piękno ? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Dlaczego tylko zewnętrzne piękno ?

Napisał(a): gość -

Do dostrzeżenia piękna wewnętrznego facet musi po prostu dojrzeć. Mogę to powiedzieć na swoim przykładzie. Mam obecnie 40 lat, w młodości chodziłem z bardzo ładnymi dziewczynami, ożeniłem się z piękną kobietą. Nie układało się, odeszła... Później kolejny związek z piękną kobietą, znowu nieporozumienia, bo "jak mogę wymagać od piękności czegoś więcej niż tego, żeby leżała i pachniała". Kolejne rozstanie, długa przerwa. Po 5 latach poznałem kobietę. Nie była "w moim typie". Szukałem damskiego towarzystwa więc postanowiłem spędzić z nią czas na tym co oboje lubimy: narty, góry, wycieczki. Stopniowo zbliżaliśmy się do siebie. Dzisiaj świata poza nią nie widzę. Pomimo tego, że nie ma ciała Barbie, jest dla mnie najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietą na świecie. Gdybym mógł się cofnąć w czasie oddałbym wszystkie te płytkie relacje za możliwość poznania mojej Kobietki kilka lat wcześniej.

gość Do dostrzeżenia piękna wewnętrznego facet musi po prostu dojrzeć. Mogę to powiedzieć na swoim przykładzie. Mam obecnie 40 lat, w młodości chodziłem z bardzo ładnymi dziewczynami, ożeniłem się z piękną kobietą. Nie układało się, odeszła... Później kolejny związek z piękną kobietą, znowu nieporozumienia, bo "jak mogę wymagać od piękności czegoś więcej niż tego, żeby leżała i pachniała". Kolejne rozstanie, długa przerwa. Po 5 latach poznałem kobietę. Nie była "w moim typie". Szukałem damskiego towarzystwa więc postanowiłem spędzić z nią czas na tym co oboje lubimy: narty, góry, wycieczki. Stopniowo zbliżaliśmy się do siebie. Dzisiaj świata poza nią nie widzę. Pomimo tego, że nie ma ciała Barbie, jest dla mnie najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietą na świecie. Gdybym mógł się cofnąć w czasie oddałbym wszystkie te płytkie relacje za możliwość poznania mojej Kobietki kilka lat wcześniej.
Gdyby wszyscy mężczyźni byłi tacy,jak Ty, na świecie byłyby tylko szczęśliwe kobiety..:)pozdrawiam,minka49

Gratuluję Wam. Dobra lektura dla tatusia. Niestey duże cycki Kini przysłoniły mu świat. A teraz na sznurku, o 58-letni gość bawi dwulatka. Ciekawe, czy to na pewno rodzina. Jad? Nie chcielibyście sprawdzać, dlaczego.

Napisał(a): Wredotka -

gość Do dostrzeżenia piękna wewnętrznego facet musi po prostu dojrzeć. Mogę to powiedzieć na swoim przykładzie. Mam obecnie 40 lat, w młodości chodziłem z bardzo ładnymi dziewczynami, ożeniłem się z piękną kobietą. Nie układało się, odeszła... Później kolejny związek z piękną kobietą, znowu nieporozumienia, bo "jak mogę wymagać od piękności czegoś więcej niż tego, żeby leżała i pachniała". Kolejne rozstanie, długa przerwa. Po 5 latach poznałem kobietę. Nie była "w moim typie". Szukałem damskiego towarzystwa więc postanowiłem spędzić z nią czas na tym co oboje lubimy: narty, góry, wycieczki. Stopniowo zbliżaliśmy się do siebie. Dzisiaj świata poza nią nie widzę. Pomimo tego, że nie ma ciała Barbie, jest dla mnie najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietą na świecie. Gdybym mógł się cofnąć w czasie oddałbym wszystkie te płytkie relacje za możliwość poznania mojej Kobietki kilka lat wcześniej.
widzisz, po prostu zacząłeś patrzeć sercem :)
nie ma co żałować, że nie poznałeś wcześniej swojej kobiety, bo wtedy byś jej nie docenił ani nie zauważył
ale jak mawiają lepiej późno niż wcale
nie podoba mi się tylko generalizowanie o tych pięknych kobietach ale myślę , że i ty byłeś podobny więc takie przyciągałeś
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego tylko zewnętrzne piękno ?