22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń155
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +2
22 ppt ?

Dlaczego Ukraińcy są w Polsce traktowani jak bydło? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego Ukraińcy są w Polsce traktowani jak bydło?

Napisał(a): Leva -

Czym sobie zasłużyliśmy na taką postawę? Po prostu nie rozumiem. Tak, jesteśmy z Ukrainy. Przyechaliśmy do obcego kraju, aby zarobić na mniej lub bardziej przywoite życie. Prezydent Zełenski, jego poprzednicy nie zrobili nic dla zwykłych Ukraińców. Totalna obojętność polityków, bezrobocie, niewielkie zarobki... Jesteśmy wepchnięci do Polski. Więc musimy szukać szczęcia za granicą. Czyż to jest przestępstwo?

Twoi rodacy wyjeżdżają do pracy w Niemieczech, Wielkiej Brynanii, we Włoszech. Nie słyszałem, żeby traktowno ich jako "ludzi drugiej kategorii". Takie przypadki z pewnością mają miejsce. Szkoda, że to się dzieje.

Ale nie daje nikomu prawa do poniżania nas przed innymi. Nikt nie ma prawa nazywać nas "ukraińskimi szumowinami", twierdząc, że zabiraemy wam pracę. Przecież niewielu Polaków zgodziłoby się pracować za 500-600 euro po 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu. Ale pracowałem w godzinach nadliczbowych, żeby zarobić pieniądze dla swojej rodziny. Nie ma nic gorszego niż patroszenie kurczaków bez przerwy. Zapach był okropny. Ci, którzy odmówilil pracy w tych warunkach, zostali zwolnieni bez zapłaty. Czy twoim zadaniem to duże pieniądze za taką brudną robotę i obrzydliwą postawę? Więc dlaczego jeszcze tam nie pracujecie! Wszyscy chcą dostać ogrmne zarobki nie robiąc nic. Nigdzie w świecie tak się nie dzieje.

Ja Cię doskonle rozumiem, że jeśli przyjeżdżasz do obcego kraju, powinieneś milczeć i pracować. Zgadam się z czymś, ale wtedy stworzone muszą być odpowiednie warunki do normalnego życia. Czy kiedykolwiek mieszkaliście we czwórkę w małym pokoju w schronisku z łóżkami piętrowymi? Prąd włączany był na kilka godzin dziennie. Wysokie grzywny za naruszenie idiotychych zasad pobutu. Takie życie jest nie do zniesienia. Dzięki Bogu, wyrwałem się z piekła!

Kiedy jechałem do Polski, wiedziałem, że spotkam się z nieprzyjaznym nastawieniem niektórych Polaków do Ukraińców. Ale nie sądziłem, że przyjmie to taką formę. Młodzież nie ukrywają swojego negatywnego stosunku do nas: "Polska dla Polaków", " śmierć wrogom ojczyzny", "szykujcie się na zagładę". Tutaj wszystko jasne. Wyprali im mózg. Boję się rozmawiać z przyjaciółmi po ukraińsku. Mogą pobić. Zdarzały podobne przypadki. Ale kiedy tak mowią starsi, to już tragedia Państwa. Nie rozumiem, dlaczego władze nie zwracają uwagi na to. Sytuacje te nie są odosobnione.

Nie jesteśmy banderowcami i niewolnikami! Skaczą w Kijowie z grankiem na głowie. Jesteśmy Ukraińcami! Próbujemy zarobić na zycie.
INTERIA.PL

Re: Dlaczego Ukraińcy są w Polsce traktowani jak bydło?

Napisał(a): ~Obserwator -

Tzw, prawdziwy Polak to nie narodowość, to charakter.
Prawdziwi Polacy nienawidzą innych,których nie uważają za prawdziwych Polaków.
Kwintesencja polskości wg. nich to religijność, homofobia, nadużywanie alkoholu i życie w nienawiści, nawet do sąsiadów.

Napisał(a): gość -

Bardzo mi przykro, że spotkały Cię w Polsce takie nieprzyjemności :( sama jestem Polką mieszkającą w Wielkiej Brytanii. Lada dzień wrócę do kraju, bo odłożyłam sumę jaką planowałam i tęsknię za domem. Spotkałam się z ogromną serdecznością ze strony Anglików. Najgorsi byli dla mnie Polacy, niestety taka mentalność. Pracowałam z Bułgarami i po nich było widać, że są bardzo za sobą, pomagali sobie wzajemnie. Polacy tylko sobie wzajemnie dokuczali. Uważam, że Wy Ukraińcy wykonujecie kawał dobrej roboty. Robicie to czego wielu Polaków nie chce, dlatego należy się Wam szacunek. Trzymam kciuki za Ciebie i twoich rodaków, że jak już otrzymacie pozwolenie na pracę na Zachodzie to tam pojedziecie i będziecie pracować za naprawdę dobre pieniądze. A Polski Pan niech sam patroszy kurczaki lub zbiera pieczarki. Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia, wiele osób docenia Was, nie każdy jest zły.

Reklama

Napisał(a): ~furman -

Zwróć uwagę przyjacielu, że
Sam dobrowolnie przyjechałeś pracować w Polsce.
Sam sobie znalazłeś prace.
Sam sobie znalazłeś mieszkanie.
Sam się zgodziłeś na zarobki takie jakie masz.
Sam kiedy tylko zechcesz możesz wracać do siebie lub jechać dalej i szukać szczęścia w innych krajach UE
Nikt Cię nie traktuje inaczej niż traktuje się Polaków.

Nie obrażaj nas opowiadając jakieś głupoty.

Napisał(a): ~Zzz -

~furman Zwróć uwagę przyjacielu, że
Sam kiedy tylko zechcesz możesz wracać do siebie lub jechać dalej i szukać szczęścia w innych krajach UE

Wątpię, żeby to rzeczywiście napisał Ukrainiec.
Prędzej kremlowski troll. Oni specjalizują się w skłócaniu sąsiadów.

Reklama

Napisał(a): ~furman -

gość Bardzo mi przykro, że spotkały Cię w Polsce takie nieprzyjemności :( sama jestem Polką mieszkającą w Wielkiej Brytanii. Lada dzień wrócę do kraju, bo odłożyłam sumę jaką planowałam i tęsknię za domem. Spotkałam się z ogromną serdecznością ze strony Anglików. Najgorsi byli dla mnie Polacy, niestety taka mentalność. Pracowałam z Bułgarami i po nich było widać, że są bardzo za sobą, pomagali sobie wzajemnie. Polacy tylko sobie wzajemnie dokuczali. Uważam, że Wy Ukraińcy wykonujecie kawał dobrej roboty. Robicie to czego wielu Polaków nie chce, dlatego należy się Wam szacunek. Trzymam kciuki za Ciebie i twoich rodaków, że jak już otrzymacie pozwolenie na pracę na Zachodzie to tam pojedziecie i będziecie pracować za naprawdę dobre pieniądze. A Polski Pan niech sam patroszy kurczaki lub zbiera pieczarki. Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia, wiele osób docenia Was, nie każdy jest zły.
To może jedź do Bułgarii gdzie czeka cię ogromna serdeczność albo zostań w Anglii
Niemcy czekają na Ukraińców.

Napisał(a): ~Furman -

~Zzz
~furman Zwróć uwagę przyjacielu, że

Wątpię, żeby to rzeczywiście napisał Ukrainiec.
Prędzej kremlowski troll. Oni specjalizują się w skłócaniu sąsiadów.
Nie ma co do tego złudzeń złudzeń:)
Jakie to żenujące jak komuś sprawia przyjemność obrażanie innych.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

gość Bardzo mi przykro, że spotkały Cię w Polsce takie nieprzyjemności :( sama jestem Polką mieszkającą w Wielkiej Brytanii. Lada dzień wrócę do kraju, bo odłożyłam sumę jaką planowałam i tęsknię za domem. Spotkałam się z ogromną serdecznością ze strony Anglików. Najgorsi byli dla mnie Polacy, niestety taka mentalność. Pracowałam z Bułgarami i po nich było widać, że są bardzo za sobą, pomagali sobie wzajemnie. Polacy tylko sobie wzajemnie dokuczali. Uważam, że Wy Ukraińcy wykonujecie kawał dobrej roboty. Robicie to czego wielu Polaków nie chce, dlatego należy się Wam szacunek. Trzymam kciuki za Ciebie i twoich rodaków, że jak już otrzymacie pozwolenie na pracę na Zachodzie to tam pojedziecie i będziecie pracować za naprawdę dobre pieniądze. A Polski Pan niech sam patroszy kurczaki lub zbiera pieczarki. Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia, wiele osób docenia Was, nie każdy jest zły.
Co za stek bzdur ! W Anglii pani nie lubi Polaków "ale wraca do Polski" i dodaje "niestety taka mentalność". To po co pani wraca do Polski po "mentalność" skoro zakładam że jesteś Polską? . Jedno zaprzecza drugiemu ,drugie zaprzecza trzeciemu. Co za głupoty , na konieć tekst " docenia Was, nie każdy jest zły" . Mój pies jakby umiał czytać to pewnie zrobił by kupę gdyby przeczytał tyle bzdur.

Cienki z ciebie Troll.

Napisał(a): gość -

Odniosę się do tego o co mnie pytacie. Wracam, bo tęsknię za rodzicami, bo z moim kulawym angielskim mogę pracować w chłodni lub sortować śmieci, a nie po to kończyłam studia w Polsce. I niestety muszę przyznać, że często wstydzę się jak patrzę na moich rodaków za granicą, jak znajduję butelki po polskich piwach w krzakach, słyszę "o k*rwa". Ostatnio w mojej mieścinie młody Polak udusił swoją dziewczynę. To też mnie dobiło. Brytyjczycy traktowali mnie dobrze i ja też chcę być w porządku wobec osób, które szukają lepszego życia w Polsce.

gość Odniosę się do tego o co mnie pytacie. Wracam, bo tęsknię za rodzicami, bo z moim kulawym angielskim mogę pracować w chłodni lub sortować śmieci, a nie po to kończyłam studia w Polsce. I niestety muszę przyznać, że często wstydzę się jak patrzę na moich rodaków za granicą, jak znajduję butelki po polskich piwach w krzakach, słyszę "o k*rwa". Ostatnio w mojej mieścinie młody Polak udusił swoją dziewczynę. To też mnie dobiło. Brytyjczycy traktowali mnie dobrze i ja też chcę być w porządku wobec osób, które szukają lepszego życia w Polsce.
A kto cię o coś pytał? Przecież ni z gruchy zajęłaś się gadką o Polakach mówić że jesteś Polką i że mentalność polska i takie tam pierdoły teraz wracasz do polski bo rodziców nie widzisz albo ze języka nie znasz . Co tu pitolisz ,komu takie bzdury możesz pisać? Co to myślisz ,że tylko ty byłaś w GB ? Co za bzdury i nic do tematu tylko personalnie do Polaków. Cieki z ciebie troll .

Jedz sobie do swojej "Polski" ," jeśli taka istnieje", zobaczyć rodziców i pokochać mentalność .

~gość
gość Odniosę się do tego o co mnie pytacie. Wracam, bo tęsknię za rodzicami, bo z moim kulawym angielskim mogę pracować w chłodni lub sortować śmieci, a nie po to kończyłam studia w Polsce. I niestety muszę przyznać, że często wstydzę się jak patrzę na moich rodaków za granicą, jak znajduję butelki po polskich piwach w krzakach, słyszę "o k*rwa". Ostatnio w mojej mieścinie młody Polak udusił swoją dziewczynę. To też mnie dobiło. Brytyjczycy traktowali mnie dobrze i ja też chcę być w porządku wobec osób, które szukają lepszego życia w Polsce.
A kto cię o coś pytał? Przecież ni z gruchy zajęłaś się gadką o Polakach mówić że jesteś Polką i że mentalność polska i takie tam pierdoły teraz wracasz do polski bo rodziców nie widzisz albo ze języka nie znasz . Co tu pitolisz ,komu takie bzdury możesz pisać? Co to myślisz ,że tylko ty byłaś w GB ? Co za bzdury i nic do tematu tylko personalnie do Polaków. Cieki z ciebie troll .

Jedz sobie do swojej "Polski" ," jeśli taka istnieje", zobaczyć rodziców i pokochać mentalność .
Nie widzisz ile gniotów tutaj się płodzi, obrażając Polaków, polskość, wiarę katolicką? Dlatego wszyscy już stąd pouciekali, co się będą użerać i próbować normalnie rozmawiać.

Najśmieszniejsze, to to, że traktuje się takich jak my, jak jakichś nieogarniętych, co to nie widzą drugiego dna w zamieszczanych tematach. O, naiwności!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego Ukraińcy są w Polsce traktowani jak bydło?