37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
37 ppt ?

Dlaczego uwielbiamy ,,niegrzecznych" chłopców ? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dlaczego uwielbiamy ,,niegrzecznych" chłopców ?

Napisał(a): Gość -

Kamcia89 No właśnie co nas kobiety pociąga w takich facetach ? Czy gdyby był spokojnym, nie wychylającym się facetem to zwróciłybyśmy na takiego typa uwagę ? I tak samo w odwrotnej sytuacji , faceci zazwyczaj wolą otwarte dziewczyny , głośne , wulgarne itp. A jaki jest wasz typ mężczyzn ? Co może powodować nasz pociąg do tak zwanych ,,bad boyów" ?
Ja w kwestii facetów;-) Nie jestem z kategorii tych, co wolą otwarte dziewczyny, głośne, wulgarne... Wręcz przeciwnie. Aczkolwiek gdyby ta jedyna, po dłuższej znajomości, a właściwie po ślubie okazała się być lekko niegrzeczna, mogłoby to być intrygujące...;-)
INTERIA.PL

Napisał(a): marzenie1980 -

WednesdayTEN Co was pociąga w takich facetach? Nie mam pojęcia, może dlatego że głupie jesteście?
Wypraszam sobie! :P
Niegrzeczni chłopcy budzą w nas po prostu instynkt macierzyński:)) No i pomatkować im chcemy:))

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

marzenie1980
WednesdayTEN Co was pociąga w takich facetach? Nie mam pojęcia, może dlatego że głupie jesteście?
Wypraszam sobie! :P
Niegrzeczni chłopcy budzą w nas po prostu instynkt macierzyński:)) No i pomatkować im chcemy:))
Matkować? Instynkt macierzyński dla niegrzecznych? A co dla grzecznych, jeśli można spytać? Ja dziś byłem grzeczny i jestem ciekaw ;)

I proszę mnie tu nie wypraszać, bo robię drugi sweep po forum i idę jeść smażoną kiełbasę, bo ma dużo kalorii i jest niezdrowa (o, tak! :)) a ja ciągle jestem głodny po dzisiejszym "spacerku" :P

WednesdayTEN Matkować? Instynkt macierzyński dla niegrzecznych? A co dla grzecznych, jeśli można spytać? Ja dziś byłem grzeczny i jestem ciekaw ;)
A dla grzecznych słodycz w nagrodę...i możesz sobie pooglądać TV :)
Grzeczny nie wymaga zaangażowania uwagi i wysiłku :)
Ale skoro sam już się nagradzasz tym smakowicie kalorycznym jedzonkiem, to darujemy sobie słodycz :P

Reklama

marzenie1980 A dla grzecznych słodycz w nagrodę...i możesz sobie pooglądać TV :)
Grzeczny nie wymaga zaangażowania uwagi i wysiłku :)
Ale skoro sam już się nagradzasz tym smakowicie kalorycznym jedzonkiem, to darujemy sobie słodycz :P
Słodycz może być przeróżna ;) Poproszę więcej szczegółów. A poza tym - co to za odmawianie... przyjemności grzecznym? Grzeczni tym bardziej powinni być nagradzani, bo nie wymagają uwagi i wysiłku. Czyli więcej wówczas energii można poświęcić na... słodkości i inne przyjemności, ten teges :D

WednesdayTEN Słodycz może być przeróżna ;) Poproszę więcej szczegółów. A poza tym - co to za odmawianie... przyjemności grzecznym? Grzeczni tym bardziej powinni być nagradzani, bo nie wymagają uwagi i wysiłku. Czyli więcej wówczas energii można poświęcić na... słodkości i inne przyjemności, ten teges :D
Cukiereczek miałam na myśli :P Albo czekoladkę :)
Przecież wiesz, że to co bez wysiłku dostajesz nie cieszy tak jak to, o co się nieco poszarpać trzeba:) Więc grzeczny ... hmmm ... kojarzy się z nudny. Nic na to nie poradzę. Natomiast niegrzeczny ...wymaga wysiłku :) I sporo energii:P Ale jaką radość daje :P:P Ten teges :>

Reklama

Napisał(a): omegaman -

marzenie1980
Przecież wiesz, że to co bez wysiłku dostajesz nie cieszy tak jak to, o co się nieco poszarpać trzeba:) Więc grzeczny ... hmmm ... kojarzy się z nudny. Nic na to nie poradzę. Natomiast niegrzeczny ...wymaga wysiłku :) I sporo energii:P Ale jaką radość daje :P:P Ten teges :>
Macie niewłaściwe skojarzenia :P :)

marzenie1980
WednesdayTEN Słodycz może być przeróżna ;) Poproszę więcej szczegółów. A poza tym - co to za odmawianie... przyjemności grzecznym? Grzeczni tym bardziej powinni być nagradzani, bo nie wymagają uwagi i wysiłku. Czyli więcej wówczas energii można poświęcić na... słodkości i inne przyjemności, ten teges :D
Za skojarzenia nie odpowiadam ;)

Ale z tego co idzie zaobserwować, szukacie (tak, tak, celowo i specjalnie uogólniam) sposoby by połączyć ogień z wodą. Bo jak poczytać te lamenty, że jak to możliwe że mężczyźni nie są jednocześnie szalonymi fantastami z nutką chłopięcej nieodpowiedzialności i z 1000 pomysłów na minutę oraz rozważnymi, trzeźwo myślącymi dojrzałymi osobami, które będą niewzruszoną opoką rodziny? Albo poszukiwani są twardzi macho, którzy z życia czerpią garściami nie pytając się nikogo i nie dbając o nic ale mający w sobie jednocześnie ową romantyczną wrażliwość i poszukują wewnątrz siebie tego nieuchwytnego pierwiastka kobiecej empatii?

I tak dalej... Szukacie tych "bad-bojów" i zużywacie energię by przemienić go w "good-bojów", aby choćby w pewnym stopniu się zmienił (kluczowe słowo) i pasował do jakiś waszych wyobrażeń.

Dlaczego by zatem nie odwrócić procesu: znaleźć "good-boja" i energię spożytkować by nieco się poszarpać i potarmosić celem zrobienia z niego w pewnym stopniu "bad-boja"? ;)

WednesdayTEN Za skojarzenia nie odpowiadam ;)

(...)
I tak dalej... Szukacie tych "bad-bojów" i zużywacie energię by przemienić go w "good-bojów", aby choćby w pewnym stopniu się zmienił (kluczowe słowo) i pasował do jakiś waszych wyobrażeń.

Dlaczego by zatem nie odwrócić procesu: znaleźć "good-boja" i energię spożytkować by nieco się poszarpać i potarmosić celem zrobienia z niego w pewnym stopniu "bad-boja"? ;)
No cóż, ja zaś nie odpowiadam za ogół:)
Mówiąc za siebie - biorę co dają :P i płynę z nurtem. Czas i wzajemne oddziaływanie i tak robią swoje. Zmieniamy się, czy nam się to podoba czy nie - pod wpływem otoczenia, osób z którymi przebywamy. Będąc z kimś blisko i tak wpływamy na zmiany jego postaw, zachowań. Pod warunkiem oczywiście, że coś dla tej osoby znaczymy :):D I vice versa:)
A jak sie nie podoba - adios.
No ale fakt, są osoby które dążą do stworzenia partnera idealnego :)) Po co - tego nie wiem.

Grzecznego zmienić w niegrzecznego? :) Hmm, to jest pomysł:) I z pewnością do zrealizowania:P Ale "for my eyes only" :)))

P.S. taki pomysł mi wpadł do głowy - jak masz niegrzecznego, to wiesz że gorzej już nie będzie:P A grzeczny, jak się zlisi? :))

marzenie1980 No cóż, ja zaś nie odpowiadam za ogół:)
Mówiąc za siebie - biorę co dają :P i płynę z nurtem. Czas i wzajemne oddziaływanie i tak robią swoje. Zmieniamy się, czy nam się to podoba czy nie - pod wpływem otoczenia, osób z którymi przebywamy. Będąc z kimś blisko i tak wpływamy na zmiany jego postaw, zachowań. Pod warunkiem oczywiście, że coś dla tej osoby znaczymy :):D I vice versa:)
A jak sie nie podoba - adios.
No ale fakt, są osoby które dążą do stworzenia partnera idealnego :)) Po co - tego nie wiem.

Grzecznego zmienić w niegrzecznego? :) Hmm, to jest pomysł:) I z pewnością do zrealizowania:P Ale "for my eyes only" :)))

P.S. taki pomysł mi wpadł do głowy - jak masz niegrzecznego, to wiesz że gorzej już nie będzie:P A grzeczny, jak się zlisi? :))
Wszystko podlega zmianie... Człowiek, grupa ludzi, społeczeństwo, nawet życie jako życie to ciągła zmiana. W życiu własnym (czy z kimś) nie chodzi o to aby się zmieniać pod kątem drugiej osoby - tylko być zdolnym do zmian, do konsensusu, aby tworzyć nową jakość...

W pewnych obszarach raczej każdy oczekuje podobieństw i sobie teraz uogólnię: "bad-bojów" poszukują "bad-łomeny", o! Czy jesteś złą kobietą? Hahahahaha ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego uwielbiamy ,,niegrzecznych" chłopców ?