52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +15
52 ppt ?

Dlaczego Wałęsa nie chce do piekła? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego Wałęsa nie chce do piekła?

Napisał(a): apollo87 -

Lech Wałęsa podsumowuje swoje życie - i to dla "Faktu". Możemy się więc dowiedzieć, że zrobił, co chciał:

Dzieci mam, dom postawiłem. Co tam jeszcze? Nasadziłem drzew. To, co miałem do zrobienia, zrobiłem. Wszystkie miejsca zwiedziłem. Papieżem nie będę – to jedyne, czego nie osiągnę.

Cóż, 80-tka się zbliża, Lech już myśli o życiu wiecznym - a nawet tęskni do niego!

Chcę zobaczyć, co tam jest. To tutaj mnie już nudzi, tylko samego przejścia się boję. Choroby się boję, nieprzyjemności. Niczego poza tym.

Dalsza część wypowiedzi wskazuje jednak, że Wałęsa czegoś się boi - pójścia do piekła! Z jakiego powodu?

No właśnie nie chcę być ze Stalinem, z Leninem. Bo wtedy będą mnie męczyć.

Tylko czemu tak krystaliczny człowiek z Maryją w klapie rozważa, że trafi do piekła?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Dlaczego Wałęsa nie chce do piekła?

Napisał(a): ~vvvvvvvvvvvv1 -

Niech na Lecha Wałęsę opowiadają co zechcą i szukają piekarników IPN-u gdzie tylko zechcą TO CO ZROBIŁ W SIERPNIU 1980 roku nigdy nie może być przypisane innej osobie tylko LECHOWI WAŁĘSIE który zbudował NSZZ SOLIDARNOŚĆ liczącą ponad 10 milionów Polaków. Na całym świecie wiedzą kto to jest LECH WAŁĘSA i o jego działalności i nikt tego nie zmieni.

Re: Dlaczego Wałęsa nie chce do piekła?

Napisał(a): ~99-44 -

~LIMAN TRZEBA BYC SKONCZONYM GLUPCEM ZEBY W TYM WIEKU WIERZYC W NIE ISTNIEJACE PIEKLO, NIEBO , ANIOLKI CZY DIABELKI - PRZECIEZ NORMALNI UMYSLOWO WIEDZA, ZE TO STRASZYDLO WATYKANSKIE ABYSCIE RZUCALI CWANIAKOM NA TACUNIE !!
gdy staniesz w smudze cienia uwierzysz....masz to jak w banku....można sprawdzić idź do szpitala,hospicjum
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego Wałęsa nie chce do piekła?