1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105 tys.
  • Odpowiedzi141
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Długi penis bardziej skuteczny? (142)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Długi penis bardziej skuteczny?

Napisał(a): gość -

gość Mam pytanie, trochę z innej beczki. Drodzy Panowie, powiedzcie mi czy podniecałby was widok swojej partnerki robiącej sobie dobrze(masturbującej się)? Zawsze się nad tym zastanawiałam, ale wstydziłam się zapytać wprost.
To jest bardzo ekscytujące uzupełnienie moich związków z paniami gdyż sprawia, że stają się skrajnie otwarte na moje pomysły i cieszymy się razem.

Reklama

JESTEM, bezdomnym, nie wiem czy ktoś sobie jaja robi, ale słyszałem, że tutaj w Krakowie, ktoś użycza za darmo i inkognito mieszkań- apartamentów podobno w SSalwaatoor TTooweerr, AAnggeel Ciityy 77 i nikt się tym nie interesuje, to by mi pasiło, ze wszystkimi mediami, wygodami , a plazma jest ? A ochrona nie robi obstrukcji nie legitymuje, nie pyta o dane, a jak się wchodzi to trzeba powiedzieć jakieś hasło...Upsala ? 120 a może koocciołeekk, aha podobno to to samo.... To jakiś wyższy etap komunizmu ? będę wdzięczny za info

Reklama

Reklama

No cóż panowie... powiem tak różne w życiu trafiły mi się penisy i takie serio duże i takie serio małe i średnia krajowa i niestety rozmiar ma znaczenie i fizyczne i psychiczne deal with it. Co za dużo to też może wyjśc bokiem ale zabawianie się ołówkiem to też żadna frajda, no i bardzo ważny jest też obwód.
To by było tyle w kwestiach czysto anatomicznych, potem jest jeszcze kwestia tego kim jest osobnik z którego penis wyrasta i co sobą reprezentuje gdy penis nie stoi, ale to już inna bajka

Ania24061991 I bardzo dobrze,że sprawia im to kompleksy!! Skoro oni wymagają od nas dużych piersi i zgrabnej pupy,to my chcemy dużych penisów.Proste.
jak kuba Bogu tak Bóg kubie ;) na złość, żeby pokazać że jest się kimś na takim samym (niskim) poziomie jak ta druga osoba. Równajmy do lepszych!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • długi penis
  • dług penis
  • długi penis wady
  • Jak długiego królik ma penisa?
  • penis? poniedziałek?
  • jak długi penis wchodzi w kobietę
  • panowie z długimi penisami
  • forum kobiece długość penisa
  • penis forum
  • dlaczego penis jest długi
  • penisy forum
  • dlugie penisy 24 cm
  • dlugie penisy naszych facetow forum
  • dlugosc penisa by doszlo do zaplodnienia
  • dluzszy penis
Do góry strony: Długi penis bardziej skuteczny?