1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105 tys.
  • Odpowiedzi141
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Długi penis bardziej skuteczny? (142)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Długi penis bardziej skuteczny?

Napisał(a): gość -

Kobiety to istoty upośledzone pod względem odczuwania przyjemności z seksu. Ich zadaniem jest dawanie rozkoszy swoim panom i władcom. Szkoda tylko, że w Polsce większość z nich albo ma małe cycki albo jak ma duże to ma nadwagę. Ohydnie wygląda zarówno jakiś male pagórek na klatce piersiowej kobiety jak i tzw. "brzuszek". Ohydne są te fałdy tłuszczu i zaokrąglone twarze.
INTERIA.PL

gość Kobiety to istoty upośledzone pod względem odczuwania przyjemności z seksu. Ich zadaniem jest dawanie rozkoszy swoim panom i władcom. Szkoda tylko, że w Polsce większość z nich albo ma małe cycki albo jak ma duże to ma nadwagę. Ohydnie wygląda zarówno jakiś male pagórek na klatce piersiowej kobiety jak i tzw. "brzuszek". Ohydne są te fałdy tłuszczu i zaokrąglone twarze.
A ty czym możesz sie pochwalić.... Chyba tylko cienkim ołówkiem, bo zieje z ciebie taka nienawiśc do wszystkich kobiet.... Niechcą ciebie i te z małymi cyckami i te grube z duzymi cycami.... Oj chłopie pozostaje tylko wyć do księzyca .... chyba ,że wolisz panów z duzymi pistoletami ale to już inna bajka....

Prawda jest taka, że nie ma osób idealnych, a agresja rodzi agresję. Agresywne ataki na kobiety z małym biustem czy kobiety puszyste wynikają zazwyczaj z doznania agresji przez mężczyznę ze strony kobiet np. poprzez komentarze obrażające słabo obdarzonych panów. W drugą stronę to działa podobnie. Można przecież kulturalnie napisać wolę duże piersi/szczupłą figurę lub w przypadku kobiet wolę dużego, a nie atakować i lekceważyć się nawzajem.

Reklama

Napisał(a): eryk2 -

Temat jest dziwny, ponieważ chodzi tylko wyłącznie o podrażnienie
zespołu łechtaczki, który ciągnie od niej do przedniej części pochwy. Co do długości jedynym celem tzw. długiego członka jest dotarcie plemników do aktywnej w czasie orgazmu szyjki macicy dla zapłodnienia kobiety.
gość Prawda jest taka, że nie ma osób idealnych, a agresja rodzi agresję. Agresywne ataki na kobiety z małym biustem czy kobiety puszyste wynikają zazwyczaj z doznania agresji przez mężczyznę ze strony kobiet np. poprzez komentarze obrażające słabo obdarzonych panów. W drugą stronę to działa podobnie. Można przecież kulturalnie napisać wolę duże piersi/szczupłą figurę lub w przypadku kobiet wolę dużego, a nie atakować i lekceważyć się nawzajem.

Reklama

Reklama

gość Jak głębokość kobiecej pochwy ma 8-10 cm, to nie wiesz przypadkiem po co ci penis na 15? Mieszkańcy dalekiego wschodu swoją atrakcyjność sexualną mierzą inaczej niż my. Tam, ważne jest ile % swojego penisa możesz włożyć w kobietę. Jeśli włożysz sobie całego, to świetnie, jeśli tylko połowę, to trudno, jesteś pokrzywdzony przez naturę. To tak jak z samochodami w USA. Jankes myśli, że im większa fura, tym lepsza i dzięki temu on sam jest bardziej atrakcyjny. I dlatego wszyscy jeżdżą wanami albo terenówkami. W Europie mierzy się to w innych kategoriach. A co do penisów, nie wiem kiedy i kto w zachodniej cywilizacji wymyślił, że atrakcyjność sexualna u faceta jest mierzona w długości penisa? Na dalekim wschodzie, ważna jest przydatność. W Europie i USA, mimo że impotencja (już po 30 stym r.ż.) przyjmuje rozmiary epidemii, ciągle ważna jest długość. Wyobraź sobie że masz vana albo terenówkę w garażu. Niestety ciągle stoi zepsuty, ale ty uważasz że masz najlepszy samochód. Dlaczego? Bo jest duży. Wiesz już o co chodzi? Jesteśmy ofiarami typowo europejsko- amerykańskiego sposobu myślenia.
JESZCZE JEDEN Z MALUTKIM PENISEM TAK ZWANYM SIUSIACZKIEM.

Miałam paru partnerów i coś o tym wiem. Jestem chyba dość głęboka stąd trudno było mnie doprowadzić do szczytowania kiedy miał przyrodzenie małe. Szukałam więc odpowiedniego faceta, ponieważ uważam, że sfera seksu jest bardzo ważna i stanowi jedno z podstawowych ogni łączących partnerów. Od ok. roku mam partnera z wielkim penisem i jak nic się złego nie wydarzy, to zapewne zostaniemy ze sobą na stałe. Ja bardzo tego chcę, on jak sądzę chyba też. Jego wymiar - 23,5 cm, na początku bardzo bolało, nawet nie mogłam chodzić, ale dziś jest super. Moim zdaniem wymiar ma znaczenie, dla mnie ma.

gość liczy sie grubośc a nie długość, im grubszy tym lepszy
a tam zależy też od partnerki jaką ma pochwę i jak pojemne usta i jaką technikę uprawia. Miałem wiele partnerek i mój reagował w zależności od partnerki taka prawda
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • długi penis
  • dług penis
  • długi penis wady
  • Jak długiego królik ma penisa?
  • penis? poniedziałek?
  • jak długi penis wchodzi w kobietę
  • panowie z długimi penisami
  • forum kobiece długość penisa
  • penis forum
  • dlaczego penis jest długi
  • penisy forum
  • dlugie penisy 24 cm
  • dlugie penisy naszych facetow forum
  • dlugosc penisa by doszlo do zaplodnienia
  • dluzszy penis
Do góry strony: Długi penis bardziej skuteczny?