Odpowiadasz na:
Długi penis bardziej skuteczny?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Długość członka od lat sprawia kompleksy większości facetom. Krąży wiele mitów, że długość członka ma ogromne znaczenie. Czym dłuższy to lepszy, dlaczego ? tego nie wie nikt. Małe też jest przecież piękne. Statystki mówią że najwięcej mężczyzn ma około 16 cm bo aż 24 % mężczyzn, około 17 cm ma 23%. Więc czy jest tak tragicznie ? Połowa mężczyzn w Polsce nie ma czego się wstydzić, zawszę jednak znajdą się tacy którzy będą narzekać. Panowie więcej wiary w swoje ciało ! Jak to mówią kobiety , nie rozmiar ma znaczenie, tylko technika. Z drugiej strony jeśli kobieta kocha swojego mężczyznę nie będzie patrzyła na jego wady, zaakceptuje go takiego jaki jest. Wiecie gdzie mają najmniejsze penisy ? Korei Północnej i Południowej ! Średnia wynosi tylko 9 cm ! Co oni mają powiedzieć? W Polsce jest to 15 cm ! Panowie więcej wiary ! A jak to jest u Was i co sądzicie na ten temat? :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Długi penis bardziej skuteczny?

Napisał(a): Gość -

do autora ani długi ani gruby lecz pracowity zadowala kobity

Re: Długi penis bardziej skuteczny?

Napisał(a): Gość -

do autora ani długi ani gruby lecz pracowity zadowala kobity

Reklama

Re: Długi penis bardziej skuteczny?

Napisał(a): gość -

Dziś to i tak nie problem, bo medycyna wynalazła takie specyfiki jak środki na powiększenie członkow jak Phallomax, więc jak będzie chciał to sobie kupi kilka miesiecy będzie stosował i problem małego zniknie.

Re: Długi penis bardziej skuteczny?

Napisał(a): Gość -

do autora ---- nie wielkość a pracowitość ---- bo jak powiedziała pewna pani ---- nim zdążyłam zdjąć pończochy już się spuścił między włochy

Reklama