31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +-26
31 ppt ?

Długie włosy - atrybut kobiecości? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Długie włosy - atrybut kobiecości?

Napisał(a): Gość -

Hmmm chyba przyszedł czas na zmiany. Zawsze miałam długie włosy, ale z wiekiem coraz mniej mi pasują. Chciałabym sobie zrobić jakąś krótką fryzurkę i to będzie taka mała rewolucja. Tylko czy to będzie ładne? No wiecie, facetom jednak podobają się długie, piękne włosy.

No i trochę się wciąż waham...
INTERIA.PL

Re: Długie włosy - atrybut kobiecości?

Napisał(a): xenia11 -

Nie wiem, ja ciągle jestem zwolenniczką długich włosów;) ale to czy Tobie bd pasowały krótkie zależy od wyglądu Twojej twarzy - a krótka fryzurka też może być seksowna :)))
Inna sprawa,że ja lubię się bawić z włosami - spinać, rozpuszczać, różnie układać, a z krótkimi wielu rzeczy nie da się zrobić ;)

Napisał(a): Eluska -

Przez wiekszosc lat swojego zycia miałam długie włosy:)sciełam kilka miesięcy temu i swietnie sie w nich czuje:)Zetnij dla siebie a nie ze względu na to jak faceci zareagują:)

Napisał(a): Gość -

Eluska Przez wiekszosc lat swojego zycia miałam długie włosy:)sciełam kilka miesięcy temu i swietnie sie w nich czuje:)Zetnij dla siebie a nie ze względu na to jak faceci zareagują:)
może źle to zabrzmiało - wiadomo, że chcę zmienić fryzurę dla siebie. Tylko od razu tak zupełnie przestać się podobać to nie jest miłe :)

Napisał(a): Eluska -

panienkazokienka
Eluska Przez wiekszosc lat swojego zycia miałam długie włosy:)sciełam kilka miesięcy temu i swietnie sie w nich czuje:)Zetnij dla siebie a nie ze względu na to jak faceci zareagują:)
może źle to zabrzmiało - wiadomo, że chcę zmienić fryzurę dla siebie. Tylko od razu tak zupełnie przestać się podobać to nie jest miłe :)
To Ci się chwali:)
Podobac sie mozna niezaleznie od długosci włosów:)))Podkreslic bardziej oczy makijazem czy tez sciąc na "pstrokato":)))

Napisał(a): irekwj -

panienkazokienka Hmmm chyba przyszedł czas na zmiany. Zawsze miałam długie włosy, ale z wiekiem coraz mniej mi pasują. Chciałabym sobie zrobić jakąś krótką fryzurkę i to będzie taka mała rewolucja. Tylko czy to będzie ładne? No wiecie, facetom jednak podobają się długie, piękne włosy.

No i trochę się wciąż waham...
Jeśli możesz mieć długie, to lepiej przy nich pozostać. Zawsze możesz do woli ułożyć.

Napisał(a): gość -

Witaj.Ja mam krótki ... no nie z wyboru. Mają teraz 6cm. Zawsze miałam długie i szczerze mówiąc nie polecam krótkich . Czuje się jak mały chłopaczek. Myślę że krótkie włoski pasują do starszych ( ja mam 29 lat) albo do bardzo pewnych siebie kobiet. To moje zdanie. Podetnij , ale nie obcinaj na krótko . Wiesz jak dłuuuugo odrastają ! Pozdrawiam

Napisał(a): gość -

Dlugie wlosy sa bardzo ladne, ale tez nie przesadnie dlugie- czasem widuje sie na ulicach kobiety z wlosami do pasa a tam trzy wlosy na krzyz, to tez nie wyglada ladnie, lepiej troche krocej a zdrowo i swiezo. A co do tego co podoba sie mezczyznom- najwazniejsze zebys ty czula sie dobrze w nowej fryzurze :) moze najpierw nie tak drastycznie, zetnij tylko apre cm?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Długie włosy - atrybut kobiecości?