10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń97
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Długie włosy fryzury (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Długie włosy fryzury

Napisał(a): Tris -

Możesz sobie jeszcze zrobić warkocz lub warkocze...., np. z jednej strony, po boku warkocz, a z drugiej rozpuszczone włosy...., albo możesz spiąć obydwa boki z tyłu (kiedyś taka fryzura była modna wśród gwiazd, ......pisząc ,,kiedyś" mam na myśli rok temu ;) ) jakąś spinką czy kokardką i tylko tył mieć rozpuszczony, możliwości jest mnóstwo, grunt to być kreatywnym i kombinować samemu, wtedy najlepsze fryzury wychodzą ;)

Reklama

Napisał(a): Eluska -

Tris Możesz sobie jeszcze zrobić warkocz lub warkocze...., np. z jednej strony, po boku warkocz, a z drugiej rozpuszczone włosy...., albo możesz spiąć obydwa boki z tyłu (kiedyś taka fryzura była modna wśród gwiazd, ......pisząc ,,kiedyś" mam na myśli rok temu ;) ) jakąś spinką czy kokardką i tylko tył mieć rozpuszczony, możliwości jest mnóstwo, grunt to być kreatywnym i kombinować samemu, wtedy najlepsze fryzury wychodzą ;)
dłuzsze włosy to więcej kombinacji w układaniu :)))

Reklama

Napisał(a): ~gosiaks3 -

może podetnij delikatnie, będą lżejsze i moze lepiej będa się układać. Ja często robię różne warkocze, albo z babylissa mam takie do zakręcania loków większych to tak od połowy pokręce je i boki upinam żeby mi nie przeszkadzały. Ostatnio kupiłam bo był promocja i teraz mam taką faze na loki :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Długie włosy fryzury