4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń71
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Do Administracji Forum Interia. (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Do Administracji Forum Interia.

Napisał(a): xyzt -

Dzień dobry.

Proszę o wyjaśnienie dlaczego zgłoszony wczoraj hejt nie został do dziś usunięty???
Niektórym osobom usuwacie dość szybko- to zauważyłam.
Mnie i moich kulturalnych rozmówców można obrażać???
2. Czy nie można zablokować do moich wpisów choćby po IP hejtera, który wciąż mnie szkaluje???

Ja mam ogromne poczucie humoru- ale są granice , których nikt nie ma prawa przekroczyć. Nikt nie ma prawa nikogo szkalować ani zaśmiecać czyjeś posy paskudną tematyką.

Bardzo proszę o odpowiedź na oba pytania.

Do tej pory prawie nie zgłaszałam do usunięcia- ale od tej pory każdy hejt na moją osobę i innych będę zgłaszać.
I bardzo proszę o szybkie usuwanie.

Liczę na usunięcie zgłoszonych postów i odpowiedź. Z góry za odpowiedź dziękuję.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Do Administracji Forum Interia.

Napisał(a): xyzt -

Admminka Szanowna xyzt,

które konkretnie posty ma Pani na myśli?

Pozdrawiam,
Admminka

Szanowna ~Admminko

Do dziś trochę tych postów ubyło, ale długo były posty które były albo paskudne w przekazie, albo oczerniały osoby piszące w moich tematach i mnie samą.
Dziwne, że szybko " ulatniają" się posty które mnie bronią - czasem nie mam czasu pisać,ale mam czas aby zerknąć - posty są , a jak chcę odpisać już ich nie ma.
Takie posty szybko nikną.
Uważam, że jeśli coś szkalującego, paskudnego zostało zgłoszone - powinno się to usunąć szybko- przynajmniej na drugi dzień. Dlaczego oszczerstwa mają tkwić tak długo???
Teraz wpisały się tam i inne osoby i szkoda by było aby dobre wpisy zostały usunięte razem z tamtymi. Gdyby te oszczerstwa zostały szybciej usunięte, taka sytuacja nie miała by miejsca.

Proszę wczuć się w moją sytuację. Piszę coś pozytywnego, a tu jakieś kłótnie o "tęczowej tematyce" i insynuacje, pomawianie, oszczerstwa.
Ktoś oskarża mnie o różne rzeczy których nie robię, wprost kpi sobie w żywe oczy insynuując coś i mnie i innym . Takie posty są bardzo długo.
To psuje pogodną atmosferę- a wymiana zdań powinna być kulturalna.
Dziś pojawiała się nick " czeszka " który mnie w każdym poście oczerniał.
Dlatego bardzo proszę o szybsze usuwanie u mnie hejtu.

Pozdrawiam.
xyzt
« Wróć do tematów
Do góry strony: Do Administracji Forum Interia.