Odpowiadasz na:
Do czego zostały stworzone kobiety w Polsce według posła Przemysława Czarnek.

MissSilentMegan
Temat dodał(a):
MissSilentMegan -
Były wojewoda lubelski, a obecnie poseł PiS Przemysław Czarnek w zeszłym roku podczas konferencji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim mówił o roli kobiet. Tematem przewodnim spotkania Kongresu Ruchu Europa Christi był "Kościół i państwo w służbie rodziny”. Podczas konferencji poseł Przemysław Czarnek z przejęciem mówił o malejącej demografii w Polsce.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Do czego zostały stworzone kobiety w Polsce według posła Przemysława Czarnek.

Napisał(a): masakii -

Czarnek to religijny oszołom w najgorszej postaci, to dzieki takim jak on PiS jest dla mnie niemal najgorszą partia w Polsce.

Reklama

Re: Do czego zostały stworzone kobiety w Polsce według posła Przemysława Czarnek.

Napisał(a): ~Franek -

[cytat kogo=ninucha]Pisowcy to tacy obroncy tradycyjnych wartosci, ze w praktyce dziwnym trafem maja najwiecej spraw sadowych za przemoc wobec swoich żon.[/cytat ]Może trafili na takie co PeOwcy wygonili bo nie dało się z nimi żyć? Chcieli je "zrekultywować" :D niestety ni udało się :D :D :D

Re: Do czego zostały stworzone kobiety w Polsce według posła Przemysława Czarnek.

Napisał(a): keloimi -

MissSilentMegan

Poseł bardzo zamartwia się o niską dzietność w Polsce. Swoim wystąpieniem zapewne starał się poruszyć sumienia kobiet i zachęcić je do rodzenia dzieci.Jeżeli ów poseł myśli, że do zwiększenia dzietnosci przyczyni się " poruszenie sumień " to chyba się rozczaruje .

Reklama