11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +1
11 ppt ?

dobr warsztat samochodowy Kartuzy (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dobr warsztat samochodowy Kartuzy

Napisał(a): ~MarekPPP -

Witam. jak w temacie . szukam dobrego warsztatu samochodowego, który jest w pełni wyposażony i można kompleksowo naprawić samochód. zalezy mi na tym, żeby mechanicy byli doświadczeni a za naprawę można dostać fakturę. za namiary dziękuję i pozdrawiam!
INTERIA.PL

Re: dobr warsztat samochodowy Kartuzy

Napisał(a): ~stevn -

: Jaki samochód nowy z salonu kupilibyście mając 50tys?
,Jakie są najlepsze frytury?
,Wyrywanie ósemki pomóżcie!
,swędzenie warg sromowych
,tęsknota za ukochanym
,Orgazm podczas stosunku
,dysplazja szyjki macicy
,ile sie czeka na prawo jazdy
,Ferie z Katechezą różni ludzie różne potrzeby
,położenie miednicowe dziecka
,Portugalia - urlop w kwietniu.
,majtki treningowe - na co zwrócić uwagę?
,Jak powiedzieć chłopakowi że mi się podoba

Ta osoba założyła tak durne tematy .........?
A ja też jestem głupi i głupio mi . No i co z tego że jestem głupi , ale jaki mądry komentarz zasuwam na necie ........???
Z punktu widzenia osoby na wskroś wierzącej jest mi całkowicie obojętny stosunek do laicyzacji zachodnich..?? .Kręgi ateistów są tak niewyobrażalnie nudne że..??.Ateiści kiedy spuścicie cugle wiszenia przy religii i wypłyniecie na otwarte wody kreacjonizmu .?? Ateizm jest skazany na ślepotę gdyż jego wyznawcy nadal nie widzą na oczy działu : < Religia >?? Od nowego roku ateiści będą porzucać nagminnie swój ateizm .I bedom siem leczyć u stevena ?? Lewacy są leworęczni czy mi się tak zdaje że ja jezdem leworencznyj ??

Re: dobr warsztat samochodowy Kartuzy

Napisał(a): ~Roman -

~stevn : Jaki samochód nowy z salonu kupilibyście mając 50tys?
,Jakie są najlepsze frytury?
,Wyrywanie ósemki pomóżcie!
,swędzenie warg sromowych
,tęsknota za ukochanym
,Orgazm podczas stosunku
,dysplazja szyjki macicy
,ile sie czeka na prawo jazdy
,Ferie z Katechezą różni ludzie różne potrzeby
,położenie miednicowe dziecka
,Portugalia - urlop w kwietniu.
,majtki treningowe - na co zwrócić uwagę?
,Jak powiedzieć chłopakowi że mi się podoba

Ta osoba założyła tak durne tematy .........?
A ja też jestem głupi i głupio mi . No i co z tego że jestem głupi , ale jaki mądry komentarz zasuwam na necie ........???
Z punktu widzenia osoby na wskroś wierzącej jest mi całkowicie obojętny stosunek do laicyzacji zachodnich..?? .Kręgi ateistów są tak niewyobrażalnie nudne że..??.Ateiści kiedy spuścicie cugle wiszenia przy religii i wypłyniecie na otwarte wody kreacjonizmu .?? Ateizm jest skazany na ślepotę gdyż jego wyznawcy nadal nie widzą na oczy działu : < Religia >?? Od nowego roku ateiści będą porzucać nagminnie swój ateizm .I bedom siem leczyć u stevena ?? Lewacy są leworęczni czy mi się tak zdaje że ja jezdem leworencznyj ??
Stevn - a - swędża dzisiaj wargi sromowe nie ma czasu na warstaty samohodowe musi się podrapać . !
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobr warsztat samochodowy Kartuzy