10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń77
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-70
10 ppt ?

Dobra apteka Bytom (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobra apteka Bytom

Napisał(a): ~kubixxx -

Powiem szczerze, że rzadko chodzę do aptek, bo jestem jeszcze młody i zdrowy, ale jeżeli już muszę zrealizować receptę, to chodzą do Apteki Zdrowit - konkretniej na ulicy Strzelców Bytomskich 250E, ale z tego co zdążyłem się zorientować, mają sporo tych aptek w całym regionie. Przede wszystkim duży plus za niskie ceny tych leków, tak mi się wydaje.

Napisał(a): stroke -

Aptek jest bardzo dużo. Chociaż proponowałabym przekonać się do aptek internetowych. Jasne,że jeśli macie coś do zrealizowania na receptę i chcecie to dostać na juz i na teraz to wybierzecie się do apteki stacjonarnej, jednak jeśli możecie poczekać dzień czy dwa na zamówienie to lepiej jest zdecydować się na zakup internetowo
jest wygodniej bo nigdzie nie trzeba wychodzić i kurier dostarczy Wam zamówienie do domu
jest zwykle o wiele taniej

Dobre ceny na zamowienia ma rodzina zdrowia;https://zamow(...)wia.pl/ - daję tutaj do nich kontakt.

Napisał(a): ~mirkol -

A nie lepiej Ci przez internet zamawiać? Często można trafić dobre ceny ja ogólnie kilka dni temu jak jeszcze bylem przeziebiony i szukalem sambucol extra strong to znalazlem 2 fajne apteki gdzie duzo lekow jest w lepszych cenach niz w tych stacjonarnych ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobra apteka Bytom