28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń72
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
28 ppt ?

Dobra szkoła kosmetologii w Lubuskim (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dobra szkoła kosmetologii w Lubuskim

Napisał(a): ~Elwira -

Cześć. Szukam dobrej szkoły policealnej gdzie mogę zdobyć zawód kosmetyczki ze specjalnością kosmetyka estetyczna. w mojej miejscowości czyli w Gorzowie jest kilka szkół ale nie wiem na jaką się zdecydować. Może być też coś w poblirzu. Prosze o pomoc i konkretne namiary od osób, które takie szkoły ukończyły.
INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła kosmetologii w Lubuskim

Napisał(a): ~Inez8 -

Witaj, faktycznie w Gorzowie jest kilka szkółek, ale ja polecałabym akademię MSP, bo chodziłam tam kiedys na prawo jazdy i wszystko było dobrze zorganozowane. moja przyjaciółka kończyła tam studium z kosmetyki i jakieś kursy i bardzo chwaliła dobry poziom nauki zwłaszcza z prktyki, które jej się przydają w pracy. ogólnie polecam!

Napisał(a): ~ten sam -

~Inez8 Witaj, faktycznie w Gorzowie jest kilka szkółek, ale ja polecałabym akademię MSP, bo chodziłam tam kiedys na prawo jazdy i wszystko było dobrze zorganozowane. moja przyjaciółka kończyła tam studium z kosmetyki i jakieś kursy i bardzo chwaliła dobry poziom nauki zwłaszcza z prktyki, które jej się przydają w pracy. ogólnie polecam!
A ja jak patrzę na ten temat to WIEM a nie przypuszczam, że ta firma to zwykli
OSZUŚCI, PRZESTĘPCY, ZŁODZIEJE i KŁAMCY. A wiem o tym bo by znaleźć klienta(frajera) posówają się do oszustwa i przestępstwa jakim jest KRYPTOREKLAMA, każdy z poprzednich komentarzy jest wpisany przez niemiecką prostytutkę zatrudnioną na tym portalu która odpłatnie popełnia to przestępstwo, jak by było inaczej posty z nazwą firmy zniknęły by w kilka minut, nad tym czuwa tutejszy ADMIN (tez przestępca... zobaczycie jak szybko zniknie ten komentarz a te faktycznie przestępcze dalej będą się wyświetlały :) )

A więc czy chcecie wspierać polską przestępczość i dawać im własne uczciwie zarobione pieniądze?
PRZESTĘPCOM iNIEMIECKIM PROSTYTUTKOM MÓWIMY STANOWCZE NIE"

Inez cudna? niezły nick... pasuje do prostytutki...

Reklama

Napisał(a): ~emila -

Chodzę do Akademii MSP i szkłoła jest naprawdę ok. Uczę się na kosmetyczkę, tak jak Ty. Wiedzę tam przekazują naprawdę rzetelnie i szkoła ma wszelkie świadectwa z MENu. Ukończenie tej szkoły daje naprawdę dobry papier, więc szczerze Ci ją polecam!

Napisał(a): ~Krysia -

ja już jakiś czas temu skończyłam studium kosmetologii w MSP. nie będę się rozpisywała jak było w szkole, bo to już poprzedniczki napisały. zdobyta wiedza praktyczna w chwili obecnej bardzo się przydaje, bo jak koleżanka jest na zwolnieniu lub ma dużo klientów, to ją zastępuję a na codzień zajmuję się włosami klientek, bo jestem fryzjerka. pamiętajcie, że wiedza praktyczna bardziej zdaje egzamin w życiu jak czysta teoria.

Reklama

Napisał(a): ~Monika -

ja miałam nie zły dylemat, bo chciałam iść na kosmetologię, a w Międzyrzeczu nic sensownego nie było i pozostałe dojazdy do Gorzowa, gdzie wypatrzyłam akademię MCP. dojazdy zrekompensowały mi ciekawe zajęcia i dosyć wysoki poziom nauki. juz się zbliżam do końca i musze ocenić, ze warto było zdecydować się na pewne poświęcenia żeby osiągnąć swój cel. nie żałuję, że tu poszłam i polecam wszystkim innym, co lubią kosmetologię.

Reklama

Napisał(a): ~Marlena -

No wiesz papier papierem. Ja tam wolę mieć i dobry papier i dobrą wiedzę, a taką gwarantuje Akademia MSP. Kończyłam tam kurs mikropigmentacji, czyli makijaż permanentny/ Tu już nie może być ściemy. Wiedza musi być bardzo dokładnie przekazana, a sam kursant lepiej żeby się przyłożył do egzaminu, bo tu przez palce nie patrzą. Są bardzo dokładni i to popłaca na przyszłość!

Napisał(a): ~jola -

Może ja napiszę. Szkoła MSP jest warta, by wziąć ją pod uwagę, bo mają tam bogate zaplecze a wykładowcy są naprawdę wykwalifikowani i bardo dobrze wykłady prowadzą. Akurat ja tam kończyłam kurs manicure, ale obserwowałam jak było w innych grupach i co ludzie mówili na korytarzu, to tutaj [rzekazuję!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobra szkoła kosmetologii w Lubuskim