Odpowiadasz na:
Dobra szkoła policealna w Krakowie

Temat dodał(a):
Gość -
Witam ! Pracuję i mieszkam od niedawana w Krakowie. Mam zamiar zapisać się też do jakiejś szkoły policealnej do której będę mógł uczęszczać w trybie zaocznym. Mógłby mi ktoś polecić jakąś sprawdzoną szkołę ? Interesuje mnie kierunek: informatyka. Pozdrawiam: Paweł.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): gość -

Chciala bym isc od wrzesnia do jakiejs szkoly po gimnazjum. Samotna matka musi pogodzic dwoje dzieci i nauke. Zapomnialamm ze szkoly prawie wszystko... Chcialam zapytac do jakiej najlepiej szkoly sie zapisac w Krakowie by nie wyjsc na "przyglupa" ktory zapomnial co i jak...

Napisał(a): ~Anna -

Polecam szkołę Blue Education na ul. Szewskiej 20/2 :) bardzo duży wykaz kierunków zarówno płatnych jak i bezpłatnych :) nowa super kadra :) ja jestem bardzo zadowolona :) plus wielki plus to szkoła jak i zajęcia są w samym centrum miasta

Napisał(a): ~ospen -

Centrum Edukacji Creative teraz w Krakowie na wysokim poziomie jesli chodzi o naukę. Wszystko jest bardzo pilnowane kazdy uczen za zapis dostaje kurs, nauka fajna bo nauczyciele sa fair wobec uczniów. polecam !

Napisał(a): ~mati -

EDUKACJA 4U - dno! począwszy od właściciela!!, na organizacji i zajęciach kończąc...