Odpowiadasz na:
Dobra szkoła policealna w Krakowie

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam ! Pracuję i mieszkam od niedawana w Krakowie. Mam zamiar zapisać się też do jakiejś szkoły policealnej do której będę mógł uczęszczać w trybie zaocznym. Mógłby mi ktoś polecić jakąś sprawdzoną szkołę ? Interesuje mnie kierunek: informatyka. Pozdrawiam: Paweł.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dobra szkoła policealna w Krakowie

Napisał(a): gość -

Powtórzę dla wszystkich co sie zapisali do Edukacja 4u - to najgorsza szkoła jaka mozna sobie wybrać, dno, wyłudzanie pieniędzy i brak kadry!!!

Napisał(a): ~patrykajkis -

Chodziłem do BLUE i generalnie jestem zadowolony, mam tytuł technika, dużo się dowiedziałem a przy okazji poznałem fajnych ludzi :P

Napisał(a): ~weterka98 -

ja wlasnie wrocilam z zapisu na weterynarie w Centrum Edukacji Creative, powiem wam ze tak jak pisalam e maile z pytaniami tak jest na umowie, szkoła godna polecenia nie żerują na innych aby dotacje zeżreć a uczniowi nic nie dac, pani w sekretariacie miła tłumaczy umowe krok po kroku... dla mnie to nowosc bo zadna szkola nie tłumaczy i wpycha swoje ,,małe druczki,, ludziom a my to podpisujemy,,,,,, a creative to naprawde super szkola moze nie sa dlugo na rynku ale nie robia ludzi w przyslowiowe bambuko i super jest... nie moge sie doczekac lekcji .... do tego prawda jest ze daja kurs za darmo kazdy kierunek ma o wszystko pytalam. weterynaria ma kurs gromerski za darmo ... polecam wszystkim centrum edukacji creative na długiej 46 krakow