99
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +0
99 ppt ?

dobra wróżka warszawa wiarygodna (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: dobra wróżka warszawa wiarygodna

Napisał(a): ~Ksenia -

Co moge doradzić,ja bym nie szukała po forach tylko znajomych czy znajomych znajomych popytala,napewno jest ktoś kto zna taka osobe,moja znajoma dała mi kiedys na wrożke,ktora chwalila,ze sprawdza sie,ze dobra kobitka,ze empatyczna ,umie problemem sie zając i jesli mialabym ryzykowac to bym ta z polecenia wybrala ,bo jest od kogos kogo znam ,moge napisac meila do tej osoby wrozkazinaida@wp.pl ale tobie raczej radze w swoim gronie szukaj,w warszawie znajdziesz napewno.

Reklama

Napisał(a): ~Paola -

He he,ja też siedzę i szukam akurat i nic już nie wiem,jestem z okolic Jastrzębiej Góry,tutaj ciężko dlatego szukam w sieci,opinie są podzielone ,myślę żeby spróbować u vitalissy,dam znać jeśli się powiedzie,czekam na radzie na odpowiedż od wczoraj.pzdr

Napisał(a): ~kler -

Katechizm Kościoła Katolickiego stawia sprawę jasno: zabobon jest wypaczeniem postawy religijnej oraz praktyk, jakie ona nakłada. Może on także dotyczyć kultu, który oddajemy prawdziwemu Bogu, na przykład, gdy przypisuje się jakieś magiczne znaczenie pewnym praktykom, nawet uprawnionym lub koniecznym. Popaść w zabobon oznacza wiązać skuteczność modlitw lub znaków sakramentalnych jedynie z ich wymiarem materialnym, z pominięciem dyspozycji wewnętrznych, jakich one wymagają.

Katechizm Kościoła Katolickiego ma swoje głębokie oparcie w Biblii. Bóg zaś na kartach tego natchnionego przez siebie Pisma wielokrotnie przestrzegał swój naród: „Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rad, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan” (Kpł 19, 31). „Jam jest ten, który niweczy znaki wróżów i wykazuje głupotę wieszczków...” (Iz 44,25). „Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza” (Pwt 18, 10 - 12).

Listopadowe wróżby, wbrew pozorom, dość dobrze zadomowiły się w polskich zwyczajach andrzejkowych. Co więcej, często taką formę „zabaw” można spotkać nie tylko w szkołach czy ośrodkach akademickich, ale także podczas imprez andrzejkowych organizowanych przy parafiach. Kościół katolicki, a nawet sami chrześcijanie, dość ostro bojkotują amerykańskie halloween, które staje się u nas coraz popularniejsze. Jednak przy andrzejkowych wróżbach nasza konsekwencja jakby słabnie.

Reklama

Napisał(a): ~gino -

stevn
~best Tutaj najlepszą wróżką jest ........STEVEN ------ on ci wywróży cy cię kocha Jezusek .??
Taaa zwłaszcza ktoś piszący z partyzanta, który ukrywa tożsamość xD
Przecież ty też piszesz z PARTYZANTA - to że tu pisujesz pod Nickiem STEVEN - to i tak nic o tobie nikt tu nie wie . Więc nie wiem czemu jako zalogowany czujesz się kimś lepszym . ? 🐶 🐶 🐶

Napisał(a): Gość -

~gino
stevn
~best Tutaj najlepszą wróżką jest ........STEVEN ------ on ci wywróży cy cię kocha Jezusek .??
Taaa zwłaszcza ktoś piszący z partyzanta, który ukrywa tożsamość xD
Przecież ty też piszesz z PARTYZANTA - to że tu pisujesz pod Nickiem STEVEN - to i tak nic o tobie nikt tu nie wie . Więc nie wiem czemu jako zalogowany czujesz się kimś lepszym . ? 🐶 🐶 🐶
Bo dzięki temu można o wiele lepszy stworzyć portret psychologiczny z braku innych danych, jak ma to miejsce z takim przypadkiem jak twój :DDD

Napisał(a): ~syrenka -

troche ich jest, ale jesli szukasz na powaznie to spróbuj napisać do wrózki z polecenia.
Pamiętam, że pisałam kilka razy, z polecenia osoby mi bardzo serdecznej i dużo się wtedy sprawdzało. Jestem z Ełu no do Wa-wy to troche mam, pisałam online na wrozka.vitalissa@gmail.com.
Powodzenia, pozdrawiam

Napisał(a): ~pollena -

Żeby nie było,ze to reklama ,proszę o tolerancję, ,bo po to piszę aby i ktoś inny mógł skorzystać z pomocy wróżki,ktora według mnie,a korzystam od 3 lat jest jedną z lepszych osób jakie poznałam ,wróżby są realne,zgodne z prawdą,sprawdzalne w dużym stopniu,ale też to na co patrzę to empatia u wrózki do człowieka,chęć pomocy ,dobre słowo,okazana uwaga , ta wróżka jest sparwdzona i dobra ,mogę dać słowo ,nie każe korzystać,ale też nie trzymam tylko dla siebie http://www.wr(...).aq.pl/ .

Napisał(a): ~GOŚĆ -

to prawda teraz nie trzeba iść osobiście do wróżki można zadzwonić czy choćby napisać ja jestem z Warszawy a jednak napisałam do wróżki właśnie z polecenia i jestem bardzo zadowolona oczywiście nie chcę też aby to zabrzmiało jakoś tak jakbym kogoś na siłę reklamowała ale uważam że jeśli jestem zadowolona i mam takie doświadczenie w tym temacie to powinnam napisać o tym tu bo wiele osób przecież szuka tak jak ja kiedyś i trafiłam do sympatycznej wróżki Ewuni tarotewa@wp.pl jest szczera życzliwa ciepła ma dobre doświadczenia z tą właśnie wróżką i pragnę polecić ją innym a wierzcie mi jakiś czas to trwało za nim zaufałam jakiejś wróżce bo przecież kontakt z taka osoba dotyczy naszego życia

Napisał(a): ~abcde -

sądzę że warto skorzystać z wróżby, pisałem jak miałem problem, wróżka doradziła przepowiedziała okazało się trafnie, jeden szczegół mnie zaintrygował bo nic o sobie nie napisałem, to skąd wiedziała prywatne układy z dziewczyną gdy był skoplikowane, tak czy siak polecam wrozka.vitalissa@gmail.com
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • polecana wrzka warszawa
Do góry strony: dobra wróżka warszawa wiarygodna