Odpowiadasz na:
dobra wróżka warszawa wiarygodna

~Henrietta
Temat dodał(a):
~Henrietta -
Szukam głownie warszawa,ewentualnie wrocław,ewentualnie online ,ale już sprawdzona wróżka której sie przepowiednia już sprawdziła komuś.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobra wróżka warszawa wiarygodna

Napisał(a): ~Alicja -

Jeśli szukacie wróżki, takiej dobrej i naprawdę fajnej, a nie nadętego babska (a na takie często trafiałam), to polecam wróżkę Anix, niby młoda dziewczyna, ale w szoku jestem... prawie wszystko się spełniło, znała takie szczegóły o mnie jakich nikt nie zna, wiedziała jakie są moje relacje z partnerem, chociaż podałam jej tylko nasze imiona i daty. Szok. I nie bierze dużo pieniedzy. Ja ją polecam, stawia tarota głównie, ale też karty lenormand, robi też odczyty ze zdjęć (skusiłam się i też byłam w szoku ile i co powiedziała na mój i partnera temat).
Jest na facebooku jako Wróżka Anix. Z tego co wiem, przez covid wróży praktycznie przez internet lub telefon, ja się z nią umawaiam na sesje telefoniczne. Warto!

Napisał(a): ~EWKA -

gość Czy udało się Panu znaleźć aktualny kontakt do wróżki tarociny?
Witam, też szukam aktualnego kontaktu. Proszę o informację na maila ewcia1417@buziaczek.pl

Reklama

Napisał(a): gość -

Czy udało się Panu znaleźć aktualny kontakt do wróżki tarociny?

Napisał(a): ~AlaS -

Ja natomiast jeśli chodzi o wybór wróżki to zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na Ayla Medium, przede wszystkim ze względu na moje prywatne doświadczenia. Ma dużą wiedzę, potrafi skutecznie przewidzieć przyszłość z tarota ale i jednocześnie podpowiedzieć na co uważać. Jednocześnie dla osób, które mają sporo problemów na głowie dobrą opcją będzie oczyszczanie energetyczne które również może Wam zaoferować.

Reklama