3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
3 ppt ?

Dobre uczynki to droga do zbawienia ? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dobre uczynki to droga do zbawienia ?

Napisał(a): ~Wolontariuszka -

Co dobrego na ogòł robicie ? Ja zanoszę jedzenie osobom niepełnosprawnym min .Zawsze nigdy nie byłam obojętna widząc podłamaną osobę obojętnie gdzieś żeby zagadnąć wesprzeć dobrym słowem .A studiuje medycynę od dziecka marzyłam zostać lekarzem .Tylko po Studiach myślę jak to bd czy mam szanse będąc dobra w tym (chirurgiem w tym kierunku się uczę .A do pomocy zapisałam się gdy mòj chłopak mnie rzucił .Bardzo zazdrościł że pomagałam koledze w nauce a był do mnie nie mal jak brat ,posądzał mnie że go zdradzam .Rodzicòw stracił w wieku 5 lat umarli na białaczkę a moi i jego rodzice znali się .Moja rodzina go i ja przygarnęliśmy .Mòjbbyły chłopak to z zamożnej rodziny co wszystko szło .Agata mi jest jakby kto pytał .Sama nie raz myślę może powinnam posłuchać chłopaka byłego choć tego nie żałuję .Na wolontariacie jak coś tam działam ,jest kto ciekawy chłopak co mòwił by mnie poznał chętnie bardziej .Dać mu szansę ?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dobre uczynki to droga do zbawienia ?

Napisał(a): ~Juhas -

Wiemy o tym a po drodze wyjadasz kotlety zwłaszcza jak są na obiad klopsiki . Zjadasz po jednym z każdej miski , a potem jak niepełnosprawni się skarżą że mało to mówisz że ci się rozlało , albo że ci kot porwał jeden klopsik z miski ... Znamy takie jak ty ..........!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobre uczynki to droga do zbawienia ?