181
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +3
181 ppt ?

dobry adwokat, Kraków (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Natalia -

Z mojego doświadczenia polecam Panią Adwokat Aleksandrę Wojciechowską dba przede wszystkim o dobro psychiczne klienta, wykazuje się dużą empatią i lojalnością oraz skupia się na wygranej.Pani Mecenas potrafiła uwypuklić najważniejsze fakty w moim rozwodzie i przekonać nimi sąd. Zresztą potrafiła mnie także wesprzeć przez telefon, jak musiałam czasem się wygadać przed rozprawą cała w nerwach.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~Karolina -

Ze swojego doświadczenia mogę polecić kancelarię StaniekandPartners, szczególnie, jeśli ktoś z Państwa szuka specjalistów od prawa ochrony środowiska (jednak specjalizują się również w innych dziedzinach). Kompetentni, znają się na swojej pracy, moim zdaniem, jak nikt inny.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Mik -

Ja polecam adw. Stefanek-Pałkę. Jest ogarnięta i uratowała sprawę. Wcześniej miałem radce, to napisał jedno pismo na pół strony, bez wyjaśnienia wgl sprawy. Sędzina mnie na pierwszej rozprawie zjechała, że o co mi chodzi. Potem znajoma powiedziała mi, żebym poszedł do pani Kamili to ona to ogarnie i faktycznie ogarnęła. Napisała o co mi chodzi i sędzina powiedziała że teraz to rozumie. Ogólnie sprawa ogarnięta

Napisał(a): ~Patryk -

Polecam adwokata Annę Pacholską. To była moja trzecia sprawa sądowa w życiu i trzeci adwokat, bo z poprzednich byłem zadowolony tak sobie. I od razu trzy zalety: jest jedna - nie ma w biurze praktykantów, aplikantów i sześciu pomocników, przez cały czas tylko ona pisze pisma, chodzi do sądu, rozmawia przez telefon, pisze meile, kobieta wie cały czas o sprawie wszystko - nie jak w kancelarii molochu, gdzie nikt nie wie o co chodzi, po drugie - ona ma czas, chcesz przyjść pogadać, nie ma spychologii i przyjdź pan w grudniu, jest zapraszam, można rozmawiać i po trzecie, może najważniejsze - zna się, to widać, że jest doktorem prawa, o wszystkim słyszała, ma pomysły wiedzę, jest w stanie przewidzieć, co wymyślić może druga strona. Jak będę miał czwartą sprawę - odpukać - na pewno wrócę. adres strony ma taki www.pacholska.eu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry adwokat Krakw
  • ranking adwokatow krakow
  • forum o adwokatach z krakowa
Do góry strony: dobry adwokat, Kraków