74
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi62
  • Ocen na +3
74 ppt ?

dobry adwokat, Kraków (63)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~irmina -

Jeśli szukacie kogoś z zachodnipomorskiego, to ja ostatnio korzystałam z usług Róży Polok. Konkretna i rzeczowa pani adwokat. Pomogła mi sporządzić umowę cywilną. Jestem bardzo zadowolona z jej pracy, bo wszystko zrobila na czas

Napisał(a): ~Karolina -

Witam serdecznie wszystkich internautów.! Chcialabym przestrzec wszystkich przed adwokatem Karolem Stelmaszczukiem, który jest niesłowny, robi ludziom wode z mózgu, obiecuje pomóc po czym nie dotrzymuje obietnic. Ponad to umawia sie na telefon i potrafi nie odbierać przez kilka dni bądz spławiać w niby niewinny sposób. Jest nierzetelny jak również nie traktuje ludzi poważnie, a co najważniejsze wymaga ogromnych pieniedzy a za co?????.. Szczerze przestrzegam i odradzam korzystania z jego usług.

Napisał(a): ~MajkaK -

To smutne że ludzie wykształceni na takim poziomie robią takie rzeczy. Dla tego ja korzystam z usług jak najbardziej słownego Pana Lesława Mrozka z kancelarii w Chorzowie. Jestem wdzięczna temu Panu za doprowadzenie mojej sprawy do konca i za pozytywny wynik końcowy .

Napisał(a): ~Kerdna -

Hmm, może ktoś z http://www.do(...)org.pl? Wszystko zależy od sprawy, w której potrzebujesz pomocy. Napisz coś więcej to będzie można bardziej konkretnie doradzić. Wiem natomiast, że adwokaci z tej kancelarii mają dość spore doświadczenie w różnego rodzaju sprawach, więc może uda się własnie tam za pierwszym razem.

Napisał(a): ~Anna85 -

Ja jakiś czas temu korzystałam z usług Pana Krakowińskiego Adwokata z Łodzi . Bardzo miły i pomocny człowiek. Adwokat nie powinien tylko cytować przepisów z kodeksu ale tez podejśc jak do normalnego człowieka i Pan Maciej Takie własnie jest.

Napisał(a): kalaEM -

Jeżeli poszukujesz skutecznego prawnika w Krakowie to mogę polecić Ci z doświadczenia GPkancelarię znajdującą się przy ulicy Starowiślnej. Korzystałam kilka razy z ich pomocy i byłam bardzo zadowolona. Mogę powiedzieć, że cechuje ich profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej sprawy i konkurencyjne ceny w stosunku do innych. Także jak ktoś poszukuje sprawdzonego prawnika to polecam tam zadzwonić i poprosić o pomoc.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ranking adwokatow krakow
  • dobry adwokat Krakw
  • forum o adwokatach z krakowa
Do góry strony: dobry adwokat, Kraków