74
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi62
  • Ocen na +3
74 ppt ?

dobry adwokat, Kraków (63)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Klient -

Chciałabym przestrzec wszystkich przed adwokatem Wojciechem Wolskim z Krakowa. Jest niekompetentny, niesłowny, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, pozostawia klientów samych sobie i nie traktuje ludzi poważnie Szczerze przestrzegam i odradzam korzystania z jego usług.

Napisał(a): ~jagodarozalia -

Przyznam, że ciężko było mi się zdecydować na prawnika, który poprowadzi moją sprawę rozwodową. Najpierw zaczęłam pytać rodziny i znajomych. Otrzymałam od nich kilka nazwisk, które następnie sprawdziłam w internecie. Jednak strony internetowe, opinie czy komentarze na forach tylko trochę mnie ukierunkowały. Postanowiłam odwiedzić kilka kancelarii osobiście i to był najlepszy sposób na dokonanie wyboru, bo zobaczyłam, jak adwokaci podchodzą do mnie, nie tylko jako klienta, ale przede wszystkim jako człowieka. Trafiłam do kancelarii Pani Grażyny Zemanek, która przyjęła mnie z dużą empatią i zaangażowaniem. Wyszłam z jej biura z myślą, że moja sprawa jest w dobrych rękach i tak było. Sprawa rozwodowa z podziałem majątku poszła po mojej i Pani adwokat myśli. Nie pozostaje mi nic innego, jak w ramach podziękowania wystawić jej najlepszą z możliwych opinię oraz polecić jej usługi, każdemu kogo dotyka rozwód i jego konsekwencje z jakimi przychodzi się zmierzyć.

Napisał(a): ~Janek80 -

~rozwiedziona Polecam mojego adwokata od rozwodu, który ogromnie mi pomógł i jestem z niego bardzo zadowolona - adwokat Michał Słomka. Zna się na przepisach i umie dobrze prowadzić sprawę
Moim zdaniem to bardzo dobry adwokat, wiele osób go polecało, jak miałem problem natury prawnej. Angażuje się w sprawę, można na niego liczyć.

Napisał(a): ~brita -

Przyznam, że ja już byłam u tej Pani Mecenas (rozwód) z rok temu, więc nie wiem jak ona cenowo stoi (wtedy było przyzwoicie jak na Kraków), ale mogę z czystym sumieniem ją polecić - P. Węgrzynowicz-Cichońska. Fajna babka, konkretna, wygadana, ale też potrafi słuchać. Do tego ma sporo klasy, to była naprawdę "przyjemność" (o ile tak można mówić w kontekście spraw sądowych) z nią pracować.

Napisał(a): ~marta88 -

~rozwiedziona Polecam mojego adwokata od rozwodu, który ogromnie mi pomógł i jestem z niego bardzo zadowolona - adwokat Michał Słomka. Zna się na przepisach i umie dobrze prowadzić sprawę
Jeżeli chodzi o sprawy rozwodowe, to rzeczywiście to jeden z lepszych specjalistów.

Napisał(a): ~dawidd -

Naszą firmę obsługuje od niedawna Lexa (strona kancelarii jest na kancelarialexa.pl). Mają zrównoważone rozsądne rozwiązania oszczędnościowe dla firm, chodzi głównie o redukcję kosztów zatrudnienia. Można powiedzieć że ze swoją ofertą wpisują się w pewną lukę na rynku, bo wszyscy widzą że jest problem z wysokimi kosztami zatrudnienia ale brakuje jakiś dedykowanych systemów żebym z tym walczyć. Oni taki sensowny legalny program mają.

Napisał(a): ~arekk -

Indywidualne rozwiązania prawne ma kancelaria Lexa, bardzo ich polecam, jeszcze się na tym co zaproponowali nie zawiodłem, wręcz przeciwnie. Zwłaszcza w kontekście kosztów zatrudnienia i ich redukcji dużo nam pomogli, już wydatki tego typu spadły o 5-6 proc a powinno być jeszcze lepiej. Kontakt do nich jest nahttp://kancel(...)exa.pl.

Napisał(a): agawolan34 -

Prawnik, u którego byłam wzbudza zaufanie, a to było dla mnie bardzo ważne, bo moja sprawa była dość dyskretna. Bez rozgłosu i szybko udało mi się rozwiązać problem z pomocą kancelarii. Jednym słowem - polecam kancelarie Pawła Oziębłowskiego.

Napisał(a): gosciu -

Widzę że nie jestem pierwszy, ale chyba kancelaria zrobila sie popularna. W kazdym razie ja tak samo polece pana Oziębłowskiego (tego z Chorzowa, mozna go znalezc na stronie ozieblowski.pl). Dzięki prawnikowi z tej kancelarii odzyskałem pieniądze które mi się po prostu należały. Firma w której pracowałem zbankrutowała i wisieli mi wypłatę do tyłu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ranking adwokatow krakow
  • dobry adwokat Krakw
  • forum o adwokatach z krakowa
Do góry strony: dobry adwokat, Kraków