181
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +3
181 ppt ?

dobry adwokat, Kraków (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Martynaxx -

Rynek usług prawniczych jest bardzo szeroki i cechuje się wieloma specjalizacjami. To ważne dokonując wyboru profesjonalnego pełnomocnika, który pomoże nam rozwiązać dany problem o charakterze prawnym czy administracyjnym należy go dokładnie sprawdzić i zapoznać się z jego ofertą. Np. miasto Kraków oferuje bardzo różnorodne oferty, w których możemy przebierać.http://alepom(...)akowie/

Reklama

Reklama

Reklama

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Marek -

Po nieudanym kontrakcie z instytucją publiczną musieliśmy reorganizować biznes. Pomagała nam kancelaria grzybkowskiguzekhttps://grzyb(...)uzek.pl z Poznania, polecono nam adwokatów. Ogarnęli kwestie negocjacji z wierzycielami, dość poważnymi. Udało nam się wyjść na prostą, a w 80% to zasługa kancelarii. Mocno się zaangażowali.

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~advv -

Dużo jest kancelarii w Krakowie, trzeba faktycznie uważać żeby się nie naciąć. Ja mam sprawdzoną firmę pani Kowalik (tutaj ich stronka - [url=http://mk-kancelaria.com.pl/]http://mk-kancelaria.com.pl/[/url]). Prowadzą mi obsługę prawną dla firmy. Jasny i uczciwy cennik, wiem za ile godzin pracy płacę, nie rozpływają mi się te pieniądze w powietrzu.

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~ccaa -

Ja muszę pochwalić Magdalenę Kowalik, jestem pozytywnie zaskoczona tym jak sprawnie cała sprawa rozwodowa przebiegła. Udało się uniknąć większego prania brudów na wokandzie. Szybka rozprawa szybki wyrok a nasłuchałam się sporo historii o długich przewlekłych rozwodach które trwają przez długie lata.

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Patryk Galczak -

~kayette Moją sprawą zajmowałam się Pani mecenas Justyna Węgrzynowicz-Cichońska, która ma kancelarię zaraz koło Dworca Glównego. Jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Doprowadziła moją sprawę do końca.
Zgadzam się. Bardzo dobry adwokat.

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~weq -

Bardzo dobrym adwokatem, który ma swoją kancelarię w Krakowie jest [url=//www.adwokat-wojtaszak.pl]//www.adwokat-wojtaszak.pl[/url] Sam korzystałem z usług tej kancelarii adwokackiej i jestem zadowolony z wysokiej jakości obsługi z jaką się tam spotkałem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry adwokat Krakw
  • ranking adwokatow krakow
  • forum o adwokatach z krakowa
Do góry strony: dobry adwokat, Kraków