Odpowiadasz na:
dobry adwokat, Kraków

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Szukam adwokata z Krakowa, oczywiście dobrego i w rozsądnej cenie do kwestii związanymi z umowami cywilno-prawnymi. Proszę mi zasugerować odpowiednią osobę.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~olfes -

Z Krakowa sprawdzi się dobrze adwokat Mateusz Pieczkahttp://www.kr(...)at.com/ Bardzo solidny i skuteczny adwokat, jestem z jego usług w 100 % zadowolony, dzięki niemu udało mi się wygrać trudną sprawę spadkową.

Napisał(a): ~Patryk -

Polecam adwokata Annę Pacholską. To była moja trzecia sprawa sądowa w życiu i trzeci adwokat, bo z poprzednich byłem zadowolony tak sobie. I od razu trzy zalety: jest jedna - nie ma w biurze praktykantów, aplikantów i sześciu pomocników, przez cały czas tylko ona pisze pisma, chodzi do sądu, rozmawia przez telefon, pisze meile, kobieta wie cały czas o sprawie wszystko - nie jak w kancelarii molochu, gdzie nikt nie wie o co chodzi, po drugie - ona ma czas, chcesz przyjść pogadać, nie ma spychologii i przyjdź pan w grudniu, jest zapraszam, można rozmawiać i po trzecie, może najważniejsze - zna się, to widać, że jest doktorem prawa, o wszystkim słyszała, ma pomysły wiedzę, jest w stanie przewidzieć, co wymyślić może druga strona. Jak będę miał czwartą sprawę - odpukać - na pewno wrócę. adres strony ma taki www.pacholska.eu.

Reklama

Napisał(a): ~pomozcinny -

Adwokat Tomasz Staszak z kancelariihttps://www.s(...)ria.pl/ okazał się świetnym specjalistą w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, które były nam niezbędne przy prowadzeniu nowego start-up'u. Dla nas duże ułatwienie i odciążenie przez co mogliśmy się skupić na rozwoju samej działalności.

Reklama