Odpowiadasz na:
dobry adwokat, Kraków

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Szukam adwokata z Krakowa, oczywiście dobrego i w rozsądnej cenie do kwestii związanymi z umowami cywilno-prawnymi. Proszę mi zasugerować odpowiednią osobę.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Alicja35 -

W Krakowie polecam kancelarię adwokacką - Adwokat Dariusz Sięka. Pan Mecenas pomyślnie doprowadził moją sprawę do końca, oczywiście pomyślnie dla mnie. Polecam.

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Anastazja -

Trudno znaleźć kancelarię specjalizującą się w prawie ochrony środowiska, ale trzeba przyznać, że jak już znalazłam w Krakowie Kancelarię StaniekandPartners wiedziałam, że jestem w odpowiednim miejscu. Ogromna wiedza, fachowość i indywidualne podejście do klienta. Jestem im ogromnie wdzięczna.

Reklama

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~Borys -

Zdecydowanie polecam kancelarię adwokacką Dariusz Sięka, świetne wsparcie podczas sprawy spadkowej.

Reklama