Odpowiadasz na:
dobry adwokat, Kraków

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Szukam adwokata z Krakowa, oczywiście dobrego i w rozsądnej cenie do kwestii związanymi z umowami cywilno-prawnymi. Proszę mi zasugerować odpowiednią osobę.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry adwokat, Kraków

Napisał(a): ~bajeczna -

Szczerze, najbardziej polecam Panią Justynę z jwc, przerobiłam kilku adwokatów podczas sprawy rozwodowej z mężem, ale nikt nie sprawdził się tak jak Pani Justyna.

Napisał(a): kozapawel -

zosiekaga To sąhttps://www.k(...)ow.com/ doskonali prawnicy, którzy działają nie tylko w swoim regionie. Bardzo otwarci i pomocni i wyrozumiali.
Potwierdzam to co napisane, to kancelaria z prawdziwego zdarzenia. Zgłosiłem się do nich z problemem kredytu zaciągniętego we franku szwajcarskim i dopiero oni byli w stanie coś konkretnego zrobić. Dodam, że w tej sprawie to była moja 4 czy 5 kancelaria...

Reklama

Napisał(a): ~Olinka -

ja mogę polecić Mariusza Olężałka - jest to dokładny i dobry adwokat i dzięki niemu mozna na prawdę być spokojnym o sprawę w sądzie! co prawda jest z Wawy ale zdecydowanie potrafi pomóc i jest mobilny - także warto sie zainteresować

Reklama