106
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +0
106 ppt ?

Dobry balsam po goleniu (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dobry balsam po goleniu

Napisał(a): Gość -

Uzywam kosmetyku z Loreala, ale nie balsamu a pianki do golenia. Jestem mezczyzna, ktory wychodzi z zalozenia "im mniej tym lepiej". Dlatego smarowanie sie kremami jakos mi nie wsmak. A szczerze mowiac sama pianka wystarcza, aby zniwelowac podraznienia podczas golenia sie.
INTERIA.PL

Balsam już kupiłeś.Jeżeli pytasz o krem przeciw błyszczeniu się skóry to dobry tej samej firmy jest PUR&Mat.
A kremy przeciw zmarszczkom to raczej nie dla Ciebie.Jesteś jeszcze młody.Co najwyżej kup sobie krem nawilżający.

Reklama

Reklama

Reklama

Smith128 tez to widzialem na FB, fajny konkursik, juz z dziewczyna wymyslamy co by tu zrobic zeby razem poleciec do RPA, bo ona tez interesuje sie pilka nozna :D
to chyba meski konkurs a nie gra parami,
to jedno
a mozesz podac mi jakies inne namiary niz FB - nie przepadam za tym serwisem, jaka jest stronka konkursowa?

Gość Balsam już kupiłeś.Jeżeli pytasz o krem przeciw błyszczeniu się skóry to dobry tej samej firmy jest PUR&Mat.
A kremy przeciw zmarszczkom to raczej nie dla Ciebie.Jesteś jeszcze młody.Co najwyżej kup sobie krem nawilżający.
jakis znawca meskich kosmetykow jestes widze
szukam czegos zeby zredukowac duze worki pod oczami, znasz cos?

Gość
Gość Balsam już kupiłeś.Jeżeli pytasz o krem przeciw błyszczeniu się skóry to dobry tej samej firmy jest PUR&Mat.
jakis znawca meskich kosmetykow jestes widze
szukam czegos zeby zredukowac duze worki pod oczami, znasz cos?
A te worki to masz od nie wyspania?
Można je mieć ,gdy ma się kłopoty ze zdrowiem np.z nerkami?

Gość
to jedno
a mozesz podac mi jakies inne namiary niz FB - nie przepadam za tym serwisem, jaka jest stronka konkursowa?
Tak, meski konkurs, ale do zdjecia albo bedzie mi potrzebna dziewczyna, zeby lepiej ta walke przedstawic, o to mi chodzi. ;)
Tu masz link:http://www.me(...)ert.pl/

Gość
A te worki to masz od nie wyspania?
Można je mieć ,gdy ma się kłopoty ze zdrowiem np.z nerkami?
Worki pod oczami od klopotu z nerkami? Nigdy nie bylem dobry z biologii, ale worki pod oczami przewaznie sie robia od niewyspania i zmeczenia...Ale moze w sumie tak byc, ze jak jestes chory to ogolnie cale cialo jest przemeczone i moga sie pojawic oznaki na twarzy pod oczami.. Jednak glownie takich kremow sie uzywa po meczacej nocy. Takie moje zdanie. :D

Smith128
Gość
to jedno
Tak, meski konkurs, ale do zdjecia albo bedzie mi potrzebna dziewczyna, zeby lepiej ta walke przedstawic, o to mi chodzi. ;)
Tu masz link:http://www.me(...)ert.pl/
lepiej pokaz ile Ci ta Twoja Pani dala miejsca w lazience, bo to albo powod do dumy albo do śmiechu :)

Smith128
Worki pod oczami od klopotu z nerkami? Nigdy nie bylem dobry z biologii, ale worki pod oczami przewaznie sie robia od niewyspania i zmeczenia...Ale moze w sumie tak byc, ze jak jestes chory to ogolnie cale cialo jest przemeczone i moga sie pojawic oznaki na twarzy pod oczami.. Jednak glownie takich kremow sie uzywa po meczacej nocy. Takie moje zdanie. :D
nie jestem chory, badania kompleksowe nic nie pokazuja
to siedzenie po nocach przed kompem, i w dzien w pracy, malo snu, malo powietrza,
i jeszcze uroda wrodzona,
ale chcialbym je jakos wyleczyc, schowac, i szukam jakiegos cud-leku
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • krem po goleniu forum
  • jaki krem po goleniu
  • balsam po goleniu opinie
  • jaki balsam po goleniu
  • dobry krem po goleniu
  • najlepszy żel do golenia
  • krem po goleniu
  • balsam po goleniu dobry