6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Dobry chirurg kielce (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry chirurg kielce

Napisał(a): Logos -

Uparłaś się na usunięcie żylaków niebogo, choć żylaki to tylko objaw organizmu zwalczającego słabe ukrwienie kończyn poptrzez dobudowanie kolejnych naczyńkrwionośnych pełniących ważną rolę.

Żylaki są niemym dowodem złej diety i zbyt częstej wymuszonej postawy na palcach stóp -czyli w szpileczkach.

Te umiłowane w płci niewieściej szpikli to prawdziwy cichy zabójca zgrabnych nóg na starość.

Skoro tak bardzo pożądasz prezentować się nadal jako "seksi laska" pomimo podeszłego wieku świadczy to jedynie o zagubieniu i braku wyraźnego celu w Twoim życiu.

Napisał(a): Rosee -

Logos Uparłaś się na usunięcie żylaków niebogo, choć żylaki to tylko objaw organizmu zwalczającego słabe ukrwienie kończyn poptrzez dobudowanie kolejnych naczyńkrwionośnych pełniących ważną rolę.

Żylaki są niemym dowodem złej diety i zbyt częstej wymuszonej postawy na palcach stóp -czyli w szpileczkach.

Te umiłowane w płci niewieściej szpikli to prawdziwy cichy zabójca zgrabnych nóg na starość.

Skoro tak bardzo pożądasz prezentować się nadal jako "seksi laska" pomimo podeszłego wieku świadczy to jedynie o zagubieniu i braku wyraźnego celu w Twoim życiu.
Żylaki to jest przede wszystkim choroba dziedziczna.

Reklama

Napisał(a): Logos -

Rosee
Logos Uparłaś się na usunięcie żylaków niebogo, choć żylaki to tylko objaw organizmu zwalczającego słabe ukrwienie kończyn poptrzez dobudowanie kolejnych naczyńkrwionośnych pełniących ważną rolę.

Żylaki to jest przede wszystkim choroba dziedziczna.
Znaczy że urodziłaś się z żylakami niebogo?

Reklama

Napisał(a): ~Anka -

Zgłosiłam się z problemem poważnych żylaków kończyn dolnych do Artura Kućmy. Przeszłam na początku USG, na którym chirurg tłumaczył również dostępne techniki zabiegowe. Przeszłam ostatecznie operację, bo miałam poważne zmiany. Wystarczyły jedynie tabletki uspokajające. Dochodziłam do siebie kilka tygodni, głównie leżałam, ale teraz wyglądam naprawdę super i nogi mnie już nie bolą.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry chirurg kielce