Odpowiadasz na:
Dobry chirurg kielce

~Magda77
Temat dodał(a):
~Magda77 -
Cześć, czy usuwanie żylaków to trudna operacja, jest się w ogóle czego obawiać? Możecie się podzielić doświadczeniami?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dobry chirurg kielce

Napisał(a): ~Anka -

Zgłosiłam się z problemem poważnych żylaków kończyn dolnych do Artura Kućmy. Przeszłam na początku USG, na którym chirurg tłumaczył również dostępne techniki zabiegowe. Przeszłam ostatecznie operację, bo miałam poważne zmiany. Wystarczyły jedynie tabletki uspokajające. Dochodziłam do siebie kilka tygodni, głównie leżałam, ale teraz wyglądam naprawdę super i nogi mnie już nie bolą.

Napisał(a): ~Kasia -

Ja miałam usuwane żylaki metoda laserowa u dr Łukasza Paluch. Dr przyjmuje w Artimed

Reklama

Napisał(a): Logos -

Rosee
Logos Uparłaś się na usunięcie żylaków niebogo, choć żylaki to tylko objaw organizmu zwalczającego słabe ukrwienie kończyn poptrzez dobudowanie kolejnych naczyńkrwionośnych pełniących ważną rolę.

Żylaki są niemym dowodem złej diety i zbyt częstej wymuszonej postawy na palcach stóp -czyli w szpileczkach.

Te umiłowane w płci niewieściej szpikli to prawdziwy cichy zabójca zgrabnych nóg na starość.

Skoro tak bardzo pożądasz prezentować się nadal jako "seksi laska" pomimo podeszłego wieku świadczy to jedynie o zagubieniu i braku wyraźnego celu w Twoim życiu.
Żylaki to jest przede wszystkim choroba dziedziczna.
Znaczy że urodziłaś się z żylakami niebogo?

Napisał(a): Rosee -

Logos Uparłaś się na usunięcie żylaków niebogo, choć żylaki to tylko objaw organizmu zwalczającego słabe ukrwienie kończyn poptrzez dobudowanie kolejnych naczyńkrwionośnych pełniących ważną rolę.

Żylaki są niemym dowodem złej diety i zbyt częstej wymuszonej postawy na palcach stóp -czyli w szpileczkach.

Te umiłowane w płci niewieściej szpikli to prawdziwy cichy zabójca zgrabnych nóg na starość.

Skoro tak bardzo pożądasz prezentować się nadal jako "seksi laska" pomimo podeszłego wieku świadczy to jedynie o zagubieniu i braku wyraźnego celu w Twoim życiu.
Żylaki to jest przede wszystkim choroba dziedziczna.

Reklama