368
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi196
  • Ocen na +0
368 ppt ?

Dobry dentysta w Krakowie - kto zna? (197)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dobry dentysta w Krakowie - kto zna?

Napisał(a): Gość -

nie wiem gdzie Ci bliżej w Krakowie ja się leczę u Pani Kasi Bańdur i jestem zadowolona gabinet jest w Nowej Hucie na os. Kościuszkowskim obok banku PKO mają stronę www.dobrystomatolog.net.pl więc można zobaczyć co i jak i jakie ceny

Reklama

Ja zdecydowanie polecam pana Brzyskiego z gabinetu www.brzyskidentalcare.pl. Tak naprawde trzeba przejechac sie na kilku, zeby moc dobrze wybrac. Czesto nie wszystko zloto co sie swieci:-(. Przyprowadzila mnie tu zona i znowu miala racje. Bo zony zawsze maja racje :-)

Reklama

JA moge polecic sprawdzony gabinet w sumie przez wszystkich moich znajomych i przeze mnie
www.dentystanowahuta.pl
bardzo dobry i nowy sprzet,co oczywiscie jest wazne z puntu widzenia oczywiscie samego pacjenta,bo wiadomo ze im lepszy tym moze nas mniej boli ;)

Napisał(a): merrrycherry -

czasem znaleźć dobrego dentystę jest trudniejsze niż trafić 6 w totka. Trafisz na jakiegoś niemiłego albo niekompetentnego i potem cierpisz nie wiadomo ile. :( warto w takich sytuacjach popytać znajomych, gdzie oni chodzą, jakie mają doświadczenia. Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam o Galerii Uśmiechu na starowiślnej. Może ktoś tam chodzi??

Napisał(a): adalbert -

Galerie Usmiechu odradzam chyba ze lubicie przeplacac za cos co jest ogolnie dostepne ( nie mowie tu o dentystach rzeznikach tylko dentystyce na dzisiejszym poziomie) a na koniec i tak okazuje sie ze wysoka cena nie idzie w parza z podejsciem do klienta

- ceny + 30-50% czasem jeszcze wiecej (cennik niby jeden ale lekarz decyduje o danym przypadku raczej na korzysc galerii jak sie domyslacie )
- dziwne dokumenty do podpisania po leczeniach
- z czasem mocno widoczne przedluzanie leczenia i dojenie kasy na kazdym kroku
- system zbierania pkt ktory uprawania do pozniejszego rabatu .... 1000 pkt to 5% rabatu dodam ze 1 pkt kosztuje 10pln dobry zart

+ telefon z przypomnieniem o terminie wizyty
+ kartka z zyczeniami urodzinowymi

Napisał(a): merrrycherry -

wiesz co w końcu byłam sprawdziłam i przyznam, że bardzo mi się podobało w Galerii Uśmiechu, głównie ze względu na to, że panuje tam bardzo miła atmosfera. Jest miło, przyjemnie, wszyscy uśmiechnięci. Co do cen to nie powiedziałabym, że są aż tak wygórowane, dla mnie porównywalne jak u innych. Na pewno wrócę do tego gabinetu.

Napisał(a): powiewswiezosci -

ja chodzę do doktora Rozwadowskiego i jestem bardzo zadowolona z jakości usług, jakie mi oferują. Wszystko na najwyższym poziomie, ale też podejście do pacjentów ma duże znaczenie. Dzięki temu, że są mili i sympatyczni, zawsze uśmiechnięci nie boję się usiąść na fotelu i oddać się w ich ręce.

Ja za czasów mieszkania w Krakowie chodziłam do doktor Ewy Bieniek i byłam naprawdę zadowolona. Nie ma może jakiegoś spektakularnego "łaaaaaał", ale nigdy się nie zawiodłam, nigdy mi nic nie zepsuła, więc byłam jej wierna dopóki nie wyprowadziłam się z miasta.
Teraz chyba przyjmuje w Centrum Zdrowego Uśmiechu (http://www.nieboli.pl/) ale nie jestem pewna czy nie miała gdzieś jeszcze prywatnego gabinetu, ale nie jestem pewna.
Ostatnio moja siostra była w tym centrum, ale nie wiem u kogo niestety, u jakiego mężczyzny w każdym razie, chyba Piotra :) Mają całkiem dobre opinie z tego co widziałam (http://ranking.abczdrowie.pl/d/193,centrum-zdrowego-usmiechu-sp-z-o-o).
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alicja rembiasz- jedliski opinie
  • dobry stomatolog kraków opinie
  • bardzo dobry dentysta kraków
  • dobry dentysta kraków forum
  • dobry stomatolog kraków
  • tani dentysta w krakowie
  • agmadent krakow opinie forum
  • tani dentysta kraków bronowice
  • dobry tani dentysta kraków
  • dentysta krakow polecacie
  • dentysta azory kraków
  • stomatologia cichoń opinie forum
  • kaleta dentystyka ceny
  • kaleta dentystyka opinie
  • tani stomatolog kraków
Do góry strony: Dobry dentysta w Krakowie - kto zna?