368
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi196
  • Ocen na +0
368 ppt ?

Dobry dentysta w Krakowie - kto zna? (197)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dobry dentysta w Krakowie - kto zna?

Napisał(a): Gość -

Jeśli chodzi o dentystę w Krakowie, to ja Wam polecam dra Willisowskiego, który przyjmuje w klinice Luxdentica. Bardzo dobry specjalista, moim zdaniem 100% profesjonalista. Wyleczyłam u niego wszystkie ubytki, w tym kanałowo, teraz będę wstawiać implanta. Bardzo rzetelny i miły :)
INTERIA.PL

Ja tylko mogę polecić jednego dentystę a właściwie klinikę Pani dr Książkiewicz na ul. Batorego 6/2 To od lat działająca w Krakowie placówka. Zatrudniają kilku specjalistów z dziedziny stomatologii o różnych specjalizacjach. Wykonują dosłownie każdy zabieg związany z leczeniem zębów, wstawianiem implantów usuwaniem zębów. Jeśli dobry stomatolog to tylko oni.

Reklama

Chciałabym tylko potwierdzić poprzedni wpis o gabinecie SE na Batorego. Pani stomatolog wyleczyła mi tam kanałowo szóstkę pod mikroskopem. Widziałam prześwietlenie na monitorze. Wypełnienie pani zrobiła bardzo dokładnie chociaż kanał był mocno zakrzywiony. W Krakowie jak najbardziej polecam te gabinety.

Reklama

Reklama

Ja polecam AGMADENT (http://agmadent.pl/). Chodzę tam już od jakiś 5 lat i nigdy mnie nie zawiedli, wszyscy są tam przemili, przez co panuje tam bardzo przyjazny nastrój. Do tego jakość usług jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alicja rembiasz- jedliski opinie
  • dobry stomatolog kraków opinie
  • bardzo dobry dentysta kraków
  • dobry dentysta kraków forum
  • dobry stomatolog kraków
  • tani dentysta w krakowie
  • agmadent krakow opinie forum
  • tani dentysta kraków bronowice
  • dobry tani dentysta kraków
  • dentysta krakow polecacie
  • dentysta azory kraków
  • stomatologia cichoń opinie forum
  • kaleta dentystyka ceny
  • kaleta dentystyka opinie
  • tani stomatolog kraków
Do góry strony: Dobry dentysta w Krakowie - kto zna?