62
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń303
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +-1
62 ppt ?

Dobry fryzjer - metamorfoza (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry fryzjer - metamorfoza

Napisał(a): Gość -

W Warszawie na Ursynowie są dwa świetne salony Gnatyshyn. Jedne znajduje się przy Pasażu Ursynowskim 9, a drugi przy al. KEN 36A . Pracują tam styliście z najwyższej półki, którzy są fryzjerami z tzw. powołania. Osobiście najczęściej chodzę do tego przy Pasażu do Pani Patrycji, która jest rewelacyjną koloryzatorką, ale wszyscy fryzjerzy pracujący tam wykazują się dużym profesjonalizmem.

Re: Dobry fryzjer - metamorfoza

Napisał(a): ~aneta01 -

hej, miałam podobny problem, kiedy szukałam dziewczyny do przedłużenia moich włosów, a wśród znajomych żadnego odzewu nie było..... jeśli szukasz profesjonalnej usługi zajrzyj koniecznie na stronkę http://www.be(...)wlosow/ tam znajdziesz specjalistów z całego kraju współpracujących z marką.Wiadomo, jeśli mieszkaśz w małej miejscowości będziesz musiała liczyć się z dojazdem, ale warto ;)

Re: Dobry fryzjer - metamorfoza

Napisał(a): ~ewka1 -

A myślałaś może o przedłużeniu włosów? Poczytaj sobie trochę w sieci np. tu http://www.be(...)wlosow/ o dostępnych metodach na rynku i może warto byłoby się zdecydować. Ja sama przedłużłam włosy po tym jak bezskutecznie próbowałam je parę lat zapuścić i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki osiągnełyśmy z moją fryzjerką ;)

Re: Dobry fryzjer - metamorfoza

Napisał(a): ~Wiwi -

~MisiaPysia Ja oststnio zafundowałam sobie przedłużanie i zagęszczanie włosów w salonie Miraflores. Totalna zmiana wyglądu! :-)
Moja koleżanka chodzi do Miraflores, do Elwiry. Zrobiła sobie przedłużanie włosów i wygląda bosko. Aż jej zazdroszczę...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry fryzjer - metamorfoza